SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy VI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 629808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
uda z marsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcin, Ty już nie potrzebujesz większych więc możesz zacząć hartować.

Forma bardzo ładna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 509
mysle ze obicie nie ma duzo wspolnego z pozniejszym rozwojem.
Popatrz MCDONALDA z K1. Obicie nog to raczej przyzwyczajenie je do bolu jak do codziennosci
Z z rozwojem miesni po tattoo to niektorzy maja caly bark zapackany a nie widac dysproporcji w sylwetce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Nie nie ma wpływu, przez prawie 10 lat trenowałem karate kyokushin, pozniej jak trenowałem mma to tez sie ostro low kickami maltretowalismy na treningach stójki, teraz jest wszystko ok , napoczątku low kicki sa bardzo bolesne , pozniej jest juz lepiej. Kiedys po jednych zawodach karate od przyjetych loczków zrobił mi sie na lewym udzie wielki krwiak od kolana i przed samym biodrem sie konczył, musiałem miec krew z niego sciąganą i wszystko jest ok z ta noga od tamtej pory low kicki na ta noge zrobiły sie o wiele mniej bolesne. I tak dzieki duzym girą masz lepiej nz chudzielce ich dopiero nogi na******lają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
dzieki za odp. Moze ktos jeszcze zna sie na temacie ??
Jeszcze kiedys chce dojechac do 80 w udzie wiec to wazna sprawa

Dzieki chlopaki za mile slowa ale nogi serio nie sa obwodowo grube!!

Edit. Dzieki Darek !! Na twoim przykladzie widac ze nogi dalej rosna po obijaniu na SW

Zmieniony przez - Marcin_Olb w dniu 2008-03-05 20:42:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587


Excelent noga!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
nie no nogi full bajera Marcin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1427
jak kolumna Zygmunta :/ jakie Ty spodnie musisz kupowac ? moje 2 nogi sa chyba razem mniejsze :/ mozna sie tu dowartosciowac na tym forum nie ma co : D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Body widac że dobra masa zrobiona na zywo to wygląda lepiej napewno bo aparaty tak działają przy wiekszym bf. Na wycince fajnie bedzie wyglądało z tyg na tydzien.

Marcin jak ty taki dół uda zrobiłes takie się wydaje nabite strasznie na całej długości i to w 3 miechy takie kopyto zrobiłes jak widze takie nogi to aż chce mi się pocwiczyc swoje :D

Zmieniony przez - bolununek w dniu 2008-03-05 22:35:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA Z SUSTANONEM250

Następny temat

cykl 150 tabletek mety pomocy

WHEY premium