SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy VI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 630475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dokladnie, ja na przyklad - czarny kon tych debiutow

a powaznie - to ten kolezka dresonator bardzo wyciety, ja tam sie nie znam na tych kulturystycznych sprawach, ale glodziu jakis taki wiekszy sie wydaje.
niestety, to wszystko i tak nie ma znaczenia. 90 kg/ 175 cm wzrostu to ledwie bardziej wybiegana mysz wyscigowa

zart oczywiscie

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
body zagladasz mu w dupe czy wierzysz na slowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
oj, widze haxu, ze sie bomba kreci - agresiw w odpowiedziach az dudni

to nie ma znaczenia kto ile bije - kazdy bije tyle, ile ma ochote. to nie jest zaden czynnik okreslajacy forme (zarowno kulturysty, jak zawodnika sportow silowych). forme okreslaja wyniki.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
nie chcialem zeby to tak zabrzmialo, faktycznie moze zlych slow uzylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
dobrze powiedzial kolega, ze nie wszyscy siedza na internecie. ode mnie z silowni kolezka rowniez pod debiuty trenuje i mysle ze ostatni nie bedzie ;) a o sfd to nie slyszal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
Chudzina czarnym koniem to ja bede tych zawodow no chyba ze ja biore + 100 a TY open wezmiesz podzielimy sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Myślę,że nia miał powodów,żeby w prywatnej rozmowie wciskać mi kit.Zresztą są czynniki,które mnie przekonują co do prawdomówności Dresonatora.Życie i tak zweryfikuje.Ja ściskam paluchy za wszystkich,bo kosztuje ich to dużo pracy i zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
panowie nie wiem po co dyskusja, kto co ile wbija. liczy sie efekt koncowy, bo i tak nikt nie bedzie sie chwalil, szczegolnie na poziomie zawodowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Dresonator dosc szybko zeszdł do nieskiego bf,Głodziu dopiero schodzi , takze trzeba poczekac na efekt koncowy ;do zawodow jeszcze jest troche czasu. A czarnym koniem to miałem byc ja. hahaha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panoweie weszystko sie okaze po ostatnim tygodniu

teraz nie ma co gdybac. bo latweo za***ac koncoweke i we jeden dzien ulac miesnie. Ja trzymam kciuki za weszystkich weytrwealych i mocno trenujacych. Ale i tak jak bym mial czase to bym was wszytkich wykosil.
A zaraz dam dowody
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA Z SUSTANONEM250

Następny temat

cykl 150 tabletek mety pomocy

WHEY premium