SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy VI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 630601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
jest okolo 44 bylo 46 najwiecej ale teraz chyba lepiej wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
jest dobrze a bedzie napewno tylko lepiej grunt ze idzie do przodu

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1193
Ceneter jak zobaczyłem Twoje Foto story z Galerii Zdjęć, a obecne fotki z Chwili Prawdy, to się przeraziłem. Przeraziłem, jak pomyślałem jaki progres jeszcze nam tu zaprezentujesz. Tak trzymaj ale wszystko z głową! Powodzenia!

Now we are free...

Maximus Decimus Meridius

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
center gratulacje.

zayebiscie lecisz do przodu, oby tak dalej.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 602 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6018


pol roku temu te foto ,.... jest teraz o niebo lepiej....

" nic na siłę "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
to daj z teraz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
obmar nie wysylales mi kiedys fotek ? jak to Ty to na tamtych duzo lepiej bylo

Zmieniony przez - t0nix w dniu 2008-03-14 12:05:20

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14191
ten trening bica to zapewne poprostu wony ruch z malym ciezarem rece przy ciele kilka sekund opuszczenie i kilka zgjecie ;p w kryminale znajomi cwiczyli głównie pompki wjazdy itp ale jest szereg przeroznych kombinacji i cwiczen na ktorych mozna sie neizle roz***ac jak sie przylozy a tak wogole to w pace 2xw tyg silka standard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 602 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6018
zrobie niedlugo .... z obecnej formy.... tak teraz lepiej jest.... barki ... klatka ... wypuklejsza.... ale jak na wage na tej fotce 71kg ....

" nic na siłę "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 602 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6018
tonix po formacie jestem wiec nie pamietam jakie ci wysyałem... a własnie masz moze je gdzies bys mi na prv pokazał .....6821376 gg

" nic na siłę "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA Z SUSTANONEM250

Następny temat

cykl 150 tabletek mety pomocy

WHEY premium