SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy VI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 629797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Na tych fotkach tego tak nie widac, troszke wiecej w moim temacie, ale jednak brzuszek sie troche powiekszyl. Martwie sie troche,ze moge sie nie wyrobic zrobic ladna kratke do wakacji.

Masy teraz raczej juz duzo nie bedzie szlo bo wskakuje niedlugo z deki na bolda. Moze susta cos podciagnie, ale hmmm shield mowil, ze walek wiec nie wiem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191


u mnie lipa, troche ostanio pobalowałem to forma spadła i mnie podlało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Hehe, ladna mi to "lipa" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
no lipa w porownaniu do formy , ktora prezentowałem na poczatku lutego to przepasc , ale za dwa tyg bedzie otwarcie sezonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
No tak, kazdy patrzy pod swoim katem ;)

Ja patrze pod swoim i jak narazie "jestem w dupie" ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 737
witam all przy tych bujnie zarośniętych pachach mam rozstepy ale ne klacie i troche wyzej to sa kilkakrotne udazenia nozem i jak bym sie opalil jak np.solar czy co to dopiero to widac . jak zaczolem nabierac z powrotem mase to niwiem czemu zaczely mi sie robic rozstepy i tak je mam prv_87
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Rev nie tak zle nie jest u Ciebie masa poszła wszedzie do przodu i widac ze cyc sie podkreslił , przypilnujesz diety i dasz aeroby i miesnie na brzuchu tez bede widoczne bo za duzo tłuszczu nie masz

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2008-04-03 10:29:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Fotka robionona godzine po treningu klaty i lapy wiec nie jest do konca tak fajnie jak by moglo sie wydawac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
e po godzinie to juz duza czesc napompowania schodzi , dobrze miesien jest nabrzmialy krwia do 30min pod warunkiem ,ze ciagle go napinasz potem trzeba znowu podpompowac , ale nie przejmuj sie bo od ostatnich fotek widac ,ze jest postep.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Git, dzieki, bedzie motywacja do dalszej pracy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA Z SUSTANONEM250

Następny temat

cykl 150 tabletek mety pomocy

WHEY premium