SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turniej Submission Wrestling dla początkujących 18.06.2005

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 536
Otwarty Turniej Submission Wrestling dla początkujących(do roku)
Warszawa 18.06.2005



Organizator - Luta Livre Cyklon Warszawa

Zasady walki zbliżone do ADCC.
Czas walki - 8 minut (pierwsze 4 minuty bez punktów).
Podział na cztery kategorie wagowe(-70, -80, -90, +90).
Jeśli znajdą sie chętne, będzie kategoria dla kobiet.

Zgłoszenia do 11.06.2005 na e-mail: [email protected]

info. pod telefonem 506 677 675 (Radosław Turek)

Podrygi zdechlej ostrygi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 463
GDZIE MOGE ZNALEŻĆ ZDJĘCIA Z TURNIEJU?JEŚLI KTOŚ MOŻE NIECH PRZEŚLE MI NA MÓJ MAIL: [email protected] ,Z GÓRY DZIĘKI!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
kurczezawsze mnie to ciekawilo na takich turniejach nie ma przekretow? przeciez ktos moze trenowac dluzej jak to wyglada/

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Zdarzaja się przekręty. To jest kwestia bardziej indywidualnej uczciwości zawodnika niż jakichś metod sprawdzania.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
poza tym nie sprecyzowane jest czy chodzi o to ze ktoś w ogole cos trenował czy tylko parter;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
No raczej chodzi o style chwytane.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
wlaściwie to chodzi tylko o BJJ. Wczesniej mogles 10 lat na judo chodzic i ok

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
no własnie pitt to nie jest tak.
nie liczy sie tylko bjj i w tym jest problem;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Na serio? Tzn zaliczaja ci do stażu także inne SW? Dziwne...w takim r5azie jakimi kryteriami sie kierują? Bo np ktoś mógł trenować aikido kilka lat, i to mu raczej na tym turnieju nie pomoze. Jednocześnie jednak ktoś może stwierdzić, że ta osoba doświadczenie w SW posiada spore i musi startować w zaawansowanych.
Chyba, że stworzono spis SW, których trenowanie ma wpływ na ten "staż treningowy"(ale tutaj juz sobie kombinuje )
Ponadto w praktyce nikt mi nie udowodni, ze mam np kilkuletnie doswiadczenie w zapasach, które trenowałem za granicą lub chociażby w odległych krańcach Polski.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15350
PITT Tylko ze co to za satysfakcja z wygranej jesli bedac zapasnikiem z 5 letnim stazem pozamiatasz kilku nowicjuszy? Wydaje mi sie ze jak ktos startuje to chce RYWALIZOWAC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 540 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25478
PITTT czemu ty tak teoretyzujesz? Moje zdanie jest takie, ze jak ktos trenowal jakies SW i czuje sie dobrym zawodnikiem to przeciez nie bedzie startowal z poczatkujacymi, tylko bedzie chcial sie sprawdzic z mocnymi zawodnikami. A wszelkie metody lustracyjne i tak beda nieskuteczne jesli jakas niedowartosciowana menda bedzie chciala sie wslizgac do kategorii poczatkujacej.

"There are times when you need patience and there are times when you must be very aggressive" Rickson Gracie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
O tym wlasnie pisze drogi Leszku, ze to zależy od indywidualnej uczciwosci zawodnika...
a teoretyzuje, bo was tu nie ma

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSIĄZKA MUAY THAI ''HISTORY....

Następny temat

Kopnięcia na Worek Tarcze i W Powietrze

WHEY premium