SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwarty Turniej Submission Wrestling 2006

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2417
relacja i trochę fotek oraz wyniki tutaj:

http://kosior.pl/index.php?p=9&aid=277

pozdrawiam

Piotr

Lepiej byc mądrym, zdrowym, pięknym i bogatym niż głupim, chorym, biednym i brzydkim.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 925
nie moge otworzyćtej strony (28 niebyłoz tym problemu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2417
jakaś awaria serwera się trafiła, już jest ok

Lepiej byc mądrym, zdrowym, pięknym i bogatym niż głupim, chorym, biednym i brzydkim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2417
jest już druga partia zdjęć z turnieju (poprzednia: B & W, teraz kolor)
podrawiam
Piotr

Lepiej byc mądrym, zdrowym, pięknym i bogatym niż głupim, chorym, biednym i brzydkim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
HA!

Trzecie miejsce w junior początkujących waga -99 zajął zawodnik z klubu który oficjalnie jest klubem Taekwon do
Z mojego klubu nawiasem mówiąc


Bimber pozdrowienia i gratulację jak tu wpadasz

Zmieniony przez - emceha w dniu 2006-11-02 12:51:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
niech zgadnę, prowadzi ten klub rosjanin, sambista z 4 dan tkd itf?
i chyba senior początkujący, bo juniora jakos nie mogę znaleźć, choć to mi może grypa oczy mami...

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-11-02 13:54:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10202
emceha Bimber raczej nie jest juniorem tylko seniorem.
A RKT nie znaczy juz Radomski klub taekwondo tylko radom koks team :D

A Trener ma 3 dana w itf sambo cwiczy od 7 roku zycia.A jak wiadomo w rosji sambo łaczy sie z judo i zapasami .

Koksy pokaza na co ich stac dopiero zaczynamy walczyc poza TKD a juz sukcesy male sa

Zmieniony przez - pts00 w dniu 2006-11-02 14:20:32

Honor mam w duszy a siłe w dłoni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
BratPit, oststnio tworzysz swoje forum, prawda? nie prościej byłoby wzorem SdW zamiast tego dać po prostu odnosnik tutaj?
w takim wypadku dostałbyś chyba uprawnienia moderatorskie itp, ale to już byłaby kwestia do uzgodnienia z administracją sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
pts00, Jodan- mała pomyłka z tym juniorem Bimber ma chyba 22 lata conajmniej więc nie pasuje. Za bardzo się pospieszyłem
Jodan, widzę, ze kojarzysz jeszcze to co pisałem o naszym Trenerze. Nie ma to jak dobra reklama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
nie, tego nie kojarzę. po prostu mamy wspólnych znajomych, właśnie z radomia. ale nie pytaj kto, bo i tak nie powiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sztanga czy pompki?

Następny temat

Trening w ten sam dzeń co Trening w Klubie ?? Dylemat

WHEY premium