SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening sprinterski

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58
Czy mógłby mi ktoś doświadczony ułożyć(odtworzyć) trening sprinterski?Mam 17 lat.Od podstawówki jestem w czołówce lekkoatletów z mojego miasta np.4-bój,100m,1000m,400m.Uprawiam także siatkówke(miałem problemy z kolanem).Postanawiam zacząć trening sprinterski bo ostatnio mieliśmy sprawdzian przygotowawczy do 7-boju i mi znakomicie poszło 100m.Chciałbym sie dowiedzieć jak mam trenować,odżywiać sie itp.Moge nawet zapłacić za cenne porady.Odpisujcie tutaj a jak nie to mój tel kom:506640156
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58
No..po co miałbym kłamać?U mnie w mieście nie ma żadnego klubu.To najgorsze.Dzięki za te komplementy ale cała przyjemność biegania po mojej stronie:)Tak,dopiero zacząłem treningi.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
baloon poszukaj w wyszukiwarce https://www.sfd.pl/search.asp
tylko zmien zeby wyszukwal w tematach a nie w tresci. powinienes znalezc cos dla siebie

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58
Tak,tylko że tam jest tego tyle że sie gubie.Też chiałbym żeby mnie ktoś poprowadził.Mam 17 lat i kiedy trenowałem troche(tylko troche) 2 lata temu to miałem już 2.40 na 1000m,7.5 na 60m, 11.8 na 100m.Kto by mi poradził jak mam trenować?Waże 62 kg przy wzroscie 175(chyba za mało masy?).Mam zacząć od siłowni?Czy od razu sprint?Prosze bardzo o doradztwo albo o odpowiedni link lub coś takiego.Mam podać jeszcze jakieś statystyki o sobie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58
A i ostatnio jeszcze na 400m zrobiłem(tak z marszu) 1,00.Co powinienem robić(biorąc pod uwagę wyniki,szanse,moją budowę-wzrost,,kaloryfer,75kg na klatke).Nie moge sie do końca zdecydować.Wydaje mi się że jednak 100m.Prosze bardzo o rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58
A i jeszcze chciałem się dowiedzieć coś do mojej diety,odżywiania itp.z góry dziekuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58
Mam dużo czasu i chcę trenować dla wyników i dla osiągnięcia czegoś.Chyab już podałem wszystkie możliwe informacje;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7803
Twoje wyniki stoja na calkiem przyzwoitym poziomie.Sam trenuje lekka.Dokladnie 400m (48,5 s bywało i 47,5 w sztafecie).Proponuje Ci sie zapisac do jakiegos klubu u siebie w miescie.Jesli nie posiadacie zadnej sekcji sprobuj w innych miastach.Tam trenerzy( o ile beda łaskawi) rozpisza Ci plan treningowy i raz na jakis czas bedziesz musiał byc u nich na konsultacjach.
pozdr

Deum Sequere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58
Dzięki.Aż trudno uwierzyć ale zrobiłem 2.30 na 1000m i 7.0 na 60m.a trenuje 100m od tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7803
przy takich warunkach startuj pod 400m.Wytrzymalosc i szybkosc masz.Powiedz jeszcze jak biegales te odcinki?W butach czy w kolcach?Na tartanie czy zuzlu?60m łapana "na ruch" czy na "postawienie"??

Deum Sequere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Dobre wyniki, gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
2,30 na 1000m w wieku 17 lat to bardzo ladnie. Gratuluje trenowales cos wczesniej ?

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olej [amorek przód]

Następny temat

Sklep on-line z częściami

WHEY premium