SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siłowy w domu.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 485
zobacz ross enamait : infinite intensity, never gymless, i jego filmiki , artykuły itp , tam jest dobrze opisane a nie .

SonGoku , masz jakiś problem? to pisz , postaram się pomóc , pozdrawiam , i wszystkich gnoij co sobie żarty stroją i w ogóle nie są za dobrzi starajcie sie być lepsi :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49
Myślałem, że tutaj na forum, zamiast pisać zbędne posty, ludzie pomagają, a widzę, że jednak nie.
A sam nie chciałem układać sobie treningu, bo chciałem spytać WAS, speców od tego - w końcu po to jest to forum, i to wy tutaj się na tym znacie, ja jestem kompletnie zielony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49
Ale dzięki chociaż za odpisywanie..
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Eh.
Zacznij Mawashim:
https://www.sfd.pl/Plan_treningowy_dla_osób_początkujących-t359947.html 

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Forum jest po to żeby Ci ktoś doradził a nie wszystko zrobił za Ciebie, jeśli ktoś ułoży Ci trening to nie będzie dużego sensu bo nic Cię to nie nauczy, a jeśli sam się za to zabierzesz to przynajmniej czegoś się nauczysz. Jeśli masz za małą wiedzę to poczytaj:
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html
https://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html
Jak już coś ułożysz to wrzuć to na forum, na pewno każdy będzie miał dla Ciebie jakąś radę, ale nie czekaj na gotowca, musisz sam się jakąś inicjatywą wykazać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Edit
Mawashi na początek dobry będzie.
Sorry Wazz, jak to pisałem to jeszcze Twojego posta nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Spoko, pewnie po prostu uprzedziłem Cię o sekundy

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49
Sorki zły dzień..
Dzięki 94Maly i wazzup1988, popróbuje coś przez najbliższe tygodnie i dam znać, co wymyśliłem.
Mam jeszcze jedno pytanko - co z dietą? Trudno mi znaleźć dietę, bez dodatków w postaci odżywek, jakichś tabletek, etc. A chciałbym bez tego spróbować.
Brat mi kiedyś mówił, że jak jadł 5-6 posiłków dziennie, z czego:

Śniadanie (z rana)
Patki owsiane + mleko
Lub twaróg + śmietana i cukier
Śniadanie 2 (w szkole)
Jakieś kanapki z szynką, serem, kapustą
Obiad
Kurczak + ryż
+owoc
Przed treningiem
no właśnie tutaj nie pamiętam :/
Po treningu
Tak zwana "bananówka" 0,5l(mleko z bananami zmiksowane na koktail - po jakimś czasie dodawał dodatkowych owoców, żeby smak nie był ciągle monotonny (pomarańcz, mandarynka,etc.))
Na kolację
Jakaś jajecznica, omlet
+jeszcze przed kolacją czasem coś na wszamanie, jakieś orzechy, oliwa z oliwek, etc.

Można to jakoś lepiej ułożyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dzięki 94Maly i wazzup1988, popróbuje coś przez najbliższe tygodnie i dam znać, co wymyśliłem.

Te linki które podali Ci osobno, były też w linku który ja Ci podałem.
To po pierwsze.
Po drugie. Skoro nie dasz rady ułożyć idealnej diety, to po co się bawisz w jakieś szablony. Kieruj sie tym:
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

A po trzecie.
Myślisz że nam tutaj na forum, chce się układać każdemu plan? Który nawiasem mówiąc wygladałby zawsze tak samo? Dziennie zakładanych jest tutaj ~30 tematów.
Z takim samymi prośbami cytuje:
"Mam (16-18) lat i dwie hantle (5-10kg) każda.
Możecie mi ułożyć trening? Dużo czytałem, ale nie mogę znaleźc planu idealnie dla mnie."
Każdy temat wygląda tak samo z ogólnego zarysu. Więc zrozum, że ludziom nie chce się po raz setny pisać, że takimi hantelkami po 5kg to nawet bicków nie wytrenujesz.

Kurfa i tym sposobem straciłem 3min życia pisząc te bzdety, chociaż sam mogłeś wszystko znaleźć w pierwszym podanym linku.
Tylko po co. Lepiej pójść na bezczela i zacząć wypominać ludziom, że nikt tu nei pomaga. I wtedy taki Wazz czy Mały pomoże z łaski swojej. A moim zdaniem, nie powinno się pomagać takim osobom jak ty.
Które wszystko chcą mieć podane na talerzu.
Aha i tak w ogóle, lepiej nawet nei zaczynaj ćwiczyć. Bo trening to nie lekka gra w piłkę, a walka z własną psychiką i ciałem.
Lepiej zrobisz jak przez te pare tygodni się pouczysz.

Fuuuuuuuuuuuuuu

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49
Venc1Lq dzięki za porady, ale nie skorzystam (jedynie z tą dietą, bo już wcześniej ten temat czytałem i wydawał mi idealny). I nie musisz już tutaj się udzielać, skoro tracisz na to cenne "minuty swojego życia". A co do tych linków, to może nie uważnie szukałem, ale to co podał wazzup1988 nie znalazłem u Ciebie. Sorki - moja wina.
Mam jeszcze pytanie czy zamiast podciągania się na drążku, mogę zastąpić ćwiczeniem - PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ładna sylwetka z ograniczonym czasem na treningi.

Następny temat

100 pompek.

WHEY premium