SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siła + hipertrofia do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5684

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

68

Wzrost

178

Staż treningowy

6 mieisęcy

Obwód pasa

74

Obwód klatki piersiowej

94

Obwód uda

50

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 625
To że odżywiam się nieodpowiednio nie oznacza że nic na ten temat nie wiem. Jak już mówiłem miałem problem z przejedzeniem więc zapychałem się byle czym. Od 2 dni moja pula kalorii zmniejszyła się o ok. 20%. Teraz bazuje na 160B 460W 60T
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Makroskładniki to nie wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Za dużo WK chyba się naoglądałeś.
kukurydziane, 0,5l mleka, sos meksykański, słodycze, sok i reszta też słabej jakości.
Dalej jesteś przekonany, że masz wiedzę jakąkolwiek o układaniu diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 625
Wiem że nie jest ona dobra, ale też nie są tam same złe posiłki jak to wynika z twojej opinii. Powiem ci że układałem dietę moim znajomym i byli oni naprawdę zadowoleni, w szkole również mam zajęcia żywieniowe i z tej wiedzy mam 5. Ale nie o to mi chodziło w pytaniu, załóżmy że dietę mam ułożoną i teraz jaki rodzaj treningu wybrać jeśli nie ten SPLIT czy FBW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Jeśli siła Cię interesuje to FBW lub coś podobnego, ale młody jeszcze jesteś więc treningi pod kątem siły bym odpuścił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 625
Czyli jak na razie split
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Trening to bodziec bez odpowiedniej techniki i diety będzie ciężko pomijam jednostki bardziej predysponowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 625
Postawiłem na trening FBW ze względu na częstsze trenowanie danej partii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Wklej do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 625
Zapewne powiecie że za dużo tego no ale postawiłem na takie coś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie

Następny temat

Trening siła + hipertrofia

WHEY premium