SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening przedramiona i nadgarstków.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 226
Znacie jakieś dobre ćwiczenia na nadgarstki i przedramiona? Jestem parę miechów po kontuzji i jest o wiele lepiej. Robilem zwisy na drążku ale nie jestem jeszcze całkiem sprawny bo czasami odczuwamy lekki bol. Wiec może znacie jakiś dobry sposób na wzmocnienie tych partii??? Ile ćwiczeń i serii i jak wykonywać/ile razy w tygodniu? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 45 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 781
Wystarczy kręcić powerball. Na rehabilitację na początek kręcić z małą prędkością 3-5 tysięcy obrotów na minutę przez 5 minut obiema rękami, można zrobić 2 serię.
Na ćwiczenia mięśni kręci się na wyższych obrotach. Prawidłowy i regularny trening powerball przynosi dobre efekty.
Polecam nabyć powerball i zacząć kręcić.
...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 45 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 781
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zwisy nie są dobrym wyjściem, co miałeś z nim nie tak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 226
Miałem robione prześwietlenie i nic nie wykazało po prostu przeciążenie. Wziąłem za duży ciężar jak wyciskalem hantlami na skosie i mi się wyslizgnely bo źle zlapalem a potem skatowalem biceps i wtedy jeszcze bardziej zaczęło bolec no i tak się zaczęło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Jak przeciążyłeś nadgarstki to lepiej na razie ich nie katuj daj się im zregenerować. Później przedramiona powinieneś wzmocnić na siłowni podczas wykonywania podstawowych ćwiczeń jak martwe ciągi, drążek, wiosłowania . To z czasem i progresją ciężaru wzmacnia przedramiona.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 226
Miałem 3 miesiące przerwy i do teraz jest coraz lepiej ale chciałbym żeby to całkowicie ustąpiło. Cały czas progresowalem i się wzmacniały i narazie coraz wolniej idzie to wzmacnianie bo jest tylko lekki bol ale jak bym z nim stal w miejscu i nie mogę go całkiem zniwelować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Ale po takiej przerwie 3 miesięcznej to nie powinieneś mieć problemu z przeciażeniem nadgarstków . Warto by było się jeszcze raz skonsultować z lekarzem bo ból nie powinien się pojawiać chyba, że jest gdzieś fatalna technika wykonania ćwiczeń i nadgarstki po kilku tygodniach treningu dają o sobie znać.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 45 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 781
Do ćwiczeń przedramion i nadgarstków oraz do rehabilitacji polecam kupić przyrząd o nazwie powerball. Jest to fajne i skutecznie urządzenie do tego typu ćwiczeń. Sam kręcę powerball już od długiego czasu i przyniosło mi to naprawdę dobry efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Moze jak wyciskasz nie trzymasz pionowo nadgarstków tylko za bardzo wyginają Ci się w tył

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 226
Staram się ich nie wyginac za mocno gdy robię wyciskania .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 226
A zwisy dlaczego nie sa dobre?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego

Następny temat

Białko w wieku 15 lat?

WHEY premium