SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez nightingal z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 227
Witam. Mam zamiar ćwiczyć na siłowni, i chciałbym się dowiedzieć jakie ćwiczenia robić na każdą partię mięśniową jaśniej ile robić serii i powtórzeń oraz jakim ciężarem. Mam 14 lat ważę 49kg podniose raz 50kg na klatę z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6517 Napisanych postów 36025 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679700
Zajrzyj do działu trening dla początkujących - tam zresztą przeniosę temat i zacznij od lektury tematów podwieszonych w tamtym dziale. Na pewno znajdziesz wszystkie interesujące Ciebie informacje.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2016-06-17 14:00:21

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Najlepiej rób 100kg na płaskiej 12 razy... 5 serii 12,10,8,8,6.
A tak serio to skąd my mamy wiedziec jakim ciezarem masz robic? Chyba ty lepiej wiesz ile jestes w stanie podniesc na okreslona ilosc razy. Poza tym jestes troche młody i jezeli chodzi o trening siłowy to narazie bym zrezygnował i cwiczył z ciezarem własnego ciała Kalestenika/Plyo/StreetWorkout. Jezeli juz bardzo chcesz na siłownie to najlepiej pod okiem trenera na sam poczatek aby zadbał o poprawna technike inaczej zrobisz sobie krzywde:).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chce usunac temat! Pilnie! jak mam to zrobic??

Następny temat

Trening przedramiona i nadgarstków.

WHEY premium