SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko w wieku 15 lat?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Witam.
Mam problem otóż mam bardzo odstajacy tyłek i łopatki ćwicze na siłowni juz ze 3 miesiące i nie widzę efektu żeby się zmniejszyły czy coś ale słyszałem ze jak mięśnie mi podrosnął to nie będzie tak bardzo tego widać.
Moje pytanie jest następujące gdy będę brał białko tyłek nie będzie rósł czy będzie?
Sory za takie głupie pytania ale jestem nowy.

Kacperro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Rion10 fizjoterapeutka mówiła ze nie mam wady postawy w odcinku ledzwiowym.
Mam lekko okrągłe plecy ale nie ma tragedii i powiedziała ze w te wakacje się wyrobie z tym.
Mam super płaski brzuch wyrabiam sześcio pak wiec to chyba nie jest wada postawy.
Mam lekko zagieta lordoze ale to jak u każdego tylko tyłek sterczy.

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie ma odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od ogólnego bilansu diety, białko na pewno nie jest ci potrzebne.


Zmieniony przez - Viren w dniu 2016-06-17 16:12:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Jak bedziesz miec nadwyzke to bedzie rosła dupa, jak nie bedziesz miec to nie. Proste i logiczne. Białko wydaje mi się ze zbędne. To ma za zadanie uzupełnić braki w diecie i nic wiecej :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Jak uzupełnić dietę.

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Lol. Posiadasz wgl dietę? Jeśli tak to wklej ją tutaj i zobaczymy co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1292
Na białko przyjdzie jeszcze czas. Masz dopiero 15 lat. Nie wiem ile ważysz ale z diety idzie spokojnie wycisnąć białko tak do 80 kg wagi. Po tej wadze zaczynają się schody i można uzupełniać. Osobiście używałem w przeszłości tylko gainera po treningu . Teraz dostarczam bialko z diety. Pamiętaj dieta to 70% sukcesu, nie opieraj się tylko na suplementach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Spokojnie można dostarczyć z pożywienia nawet przy większej wadze niż 80kg.

Ale jeśli chodzi o odstające pośladki i łopatki to zamiast ćwiczyć na własną rękę. Idź sobie na konsultację do jakiegoś fizjoterapety z rodzicami aby ocenić czy nie masz wad postawy bo jesteś jeszcze młody i masz czas na korektę.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Nie mam żadnej diety.
Mam 182 wzrostu i ważę 64kg.

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
najprosciej mowiac zjedzenie porcji bialka to jest nic innego niz jakbys zjadl kurczaka, odpowiedz sobie na pytanie czy jak zjesz dodatkowe 200g kury dziennie to Ci tylek urosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Czyli co mam jeść żeby tak się nie działo.

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1292
Jeżeli 'tyłek' mocno ci odstaje to możesz mieć wadę postawy, ale jeżeli jest wszysko w porządku to nie ma co się martwić. Jeżeli zbudujesz trochę mięśnia to nie będzie już tak widoczne , po za tym "tyłek" to też mięsień . Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening przedramiona i nadgarstków.

Następny temat

Trening siła+wytrzymałość

WHEY premium