SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pływacki i co dalej?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 797 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1219
sorki za rozmycie , gdzie masz moda :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 244 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2575
>>>MOJSIU - załuż osobny post Tak Epromiku nie może być syfu

"hey ja w sprawie pływania pływam przyzwoiczie technicznie wszystkimi stylami 3 x w tygodniu po 45 min
mój trening wygląda mniej więcej tak :
200 zmiennym, 100 grzbiet, 100 klasyk, 300 dowolny, 100 NN (dow, grzbiet) 100 gleich, 200 dowolny z łapkami 200 grzbiet z łapkami, na koniec 100 - 200 luzu w tym 50 pod wodą. pływam tak niezmiennie od 4 m-cy czuję że p[owinienem inaczej ustawić trzenning. Mam problemy z nadwagą i bóle kręgosłupa sporty dodatkowe : Łyżwy 1 x w tygodniu tenis okazjonalnieproszę bardzo o porady jak ustawić pływanie aby schudnąć poprawić wydolność. Czuję że przybywa mi siły"

Pomoge tylko zrób o co prosze i wypełnij przy okazji ankietę którą wszyscy wypełniają...jeśli chcą trening ode mnie




_______________________________


NIEZBĘDNY


"Mam jeszcze jedno pytanie. Są ferie, przez co mam więcej czasu, czy mogę robić trenig np. rozpisany na dwa tygodnie w tydzień? Czy są jakieś przeciwskazania? "

>>Po co?? Nie masz co robićA wogóle to zobacz jak Ci sie pływa te treningi tak jak jest rozpisane...moze są za ciężkie albo za lekkie - sprawozdanie musisz i zdać po 3 treningach...





EPROM

"harddude, juz wiem; ale nie wiedzialam ze to ma nazwe %) hrhrh nie przepadalam za tym ale zawsze lepsze niz reka w gorze w grzbiecie
wiesz teraz w ogole slysze jakies kosmiczne rzeczy ze trener dziewczynie z wiadrem kaze plywac; jeszcze troche i plywakow nie bedzie "

>>>Taaa...Niestety motyw z wiadrem już jest bardzo stary (znam byłą rekordzistke na 200 m mot. która pływała min z wiaderkami ale niestety bark jej nie wytrzymał...operacja i koniec kariery...GRATULACJE DLA POPIERD> TRENERÓW) ale widze że matołów nigdy dosyć...


_______________________________



szadoł_


sorki za rozmycie , gdzie masz moda :>


>>>Coś chciałeś czy tylko tak sobie piszesz...?Bo niebardzo zrozumiałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
hardude, no dokladnie jakby mi tak kazali to bym przeszla na szachy dokladnie takie opowiesci z kontzjami slyszalam

szadol; przeciez ty nie masz czasu, na inso w fotografi,nie spamuj %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 163
OK. Trening zrobiony dokładnie jak był rozpisany (bez modyfikacji) . Był fajny, mieściłem się w czasie ok. 40 - 45 min na 1 trening. Mimo podobieństwa (pozornie) nie był nudny. Dziękuje za I tydzień i proszę o więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 244 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2575
Poczekaj prosze jeszcze chwile.W tej chwili mam straszny zajob!!!Jestem na 2 kierunkach i mam właśnie sesje...więc mam limitowany czas...
Tak więc jeśli mozesz to zrób ten tydzień tak samo bo wogóle okazało sie ze jest was troszeczke i niektórzy z was macie te same cele bądz zbliżone do siebie.Dlatego zamiast rozpisywać 10 treningów to rozpisze 1 dla grópy np wytrzymałościwej i redukcyjnej.
Tak więc licze na cierpliwość i wyrozumiałość...myśle że nie porzałujesz...
Pozdrawiam
HD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 163
OK. Rozumiem to. Ciesze się, że poświęcasz mi swój na dodatek "limitowany czas" . Trzymam kciuki.
JN
P.s Co ty studiujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 163
Już kończą mi się sprinterskie treningi (PLYWANIE-SPRINT). Proszę o rozpisanie kolejnych. Dzięki z góry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 291
czy ja tez moge prosic o dobranie treningu?? i co mam w tym celu zrobic?? bardzo prosze o pomoc zalozylam juz post ale nikrt nie odpisuje:( czekam na odopowiedz:):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 163
Trening sprinterski przerobiłem.
Czasy:
50 ST(Grzbiet) 48 s
50 KR 38 s
Jestem z treningu zadowolony. Nie był ciężki, ale też nie za lekki. Nie było żadnych problemów. Teraz właśnie się pokąpałem przez tydzień i zamierzam robić trening wytrzymałościowy twojego autorstwa. Myślę, że to tyle
Pozdrawiam,
Jan Niezbędny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 244 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2575
Trening sprinterski przerobiłem.
Czasy:
50 ST(Grzbiet) 48 s
50 KR 38 s
Jestem z treningu zadowolony. Nie był ciężki, ale też nie za lekki. Nie było żadnych problemów. Teraz właśnie się pokąpałem przez tydzień i zamierzam robić trening wytrzymałościowy twojego autorstwa. Myślę, że to tyle
Pozdrawiam,
Jan Niezbędny

>>>OKEJ.
Spróbuj najpierw wytrzymałościowo redukcyjny pózniej wytzrymałościowo siłowy a póżniej sprinterski(2 raz).Zmierz sobie na koniec czasy i powiedz czy sa jakies zmiany...

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Era Liga Szkolna 2005

Następny temat

Wszystko o koszykowce

WHEY premium