SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening późnym wieczorem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 869
No moim głównym zajęciem jest BJJ i boks a siłownia to dla wyglądu.


To co przed i po treningu może spokojnie smażyć na kokosowym albo jeść tluste ryby czy cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie musisz unikac tłuszczy w okołotreningowych -ale zależy ile tego kokosowego do smażenia dasz 5-10 g będzie ok, ale 50 juz nie. No i zalezy co smażysz. Natomiast tłustej ryby która w założeniu pewnie ma być zródłem omega3 nie dawałabym około treningowo.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 869
Omega 3 jem w tabsach rano a tłuszczy jem 20 w posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Polecam poczytać o podstawach zbilansowanej diety. Tutaj masz spore braki:

http://potreningu.pl/articles/1300/dieta-prawidlowo-zbilansowana 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 412 Wiek 52 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5816
siema, przed jakies dwie godziny normalny posilek, 15min przed treningiem suple bcaa alanina gluta, po skonczonym to samo a w domu znow posilek, proponuje jajka i maslo orzechowe ,to moja propozycja przy treningach od 20 do 21-30 i przy powrocie do domu 22-30, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 869
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 153 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9703
ryz na mleku z odzywka bialkowa , jak nie chxesz jesc miecha na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Rzeczywiście jaja z masłem orzechowym nie są zbyt dobrym posiłkiem. Szczególnie po treningu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136833
Chude mięso i jakieś ,,lekkie" węglowodany, najlepszy chyba będzie ryż, śmiechem żartem ale nic nie jest tak lekkim zbilansowanym posiłkiem jak ryż z jakimś mięchem. Tego się nie czuje na żołądku po zjedzeniu, po pół godz człowiek znowu głodny. Inna sprawa że po tak intensywnym treningu jak MMA ta wrażliwość insulinowa jest większa, więc można sobie pozwolić na odstępstwa od mega czystej diety i spożyć jakieś węgle proste. Jakie? Strach tutaj cokolwiek radzić, bo z jednej strony mamy Solarosa robiącego formę na Snickersach i budyniach czy tam Konia redukującego na czekoladzie a z drugiej strony ortodoksów jedzących kuraka z wody bez przypraw, na cyklu z 5 środków którzy dalej mają samar na brzuchu ale upierają się że ich dieta jest najlepsza i kiedyś zostaną Mr Olimpia. Ryż + kurak (pierś, podudzia, serca)/chudy schab, szynka, ryba. A mięso można przyrządzić w najrozmaitszy sposób, o ile chuda pierś mało smakowita to już w takiej sałatce Gyros można zjeść pół kg za jednym zamachem

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1128 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68560
Dla mnie najlżejsze węgle na noc to owoce lub jeszcze lepiej - niepasteryzowany sok :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olej kokosowy

Następny temat

1800 kcal wystarczy?

WHEY premium