SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening o 16

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1132
Witam, Zna ktoś klub chwytanego gdzie treningi zaczynają sie o 15:30-16:30?

Navy. Accelerate your life.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Tak ,w Kaczorowie dolnym jest taki klub "Łamignat"

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531

Kolego autorze, podaj miasto, okolice

Dobra, widzę, że jesteś z Krakowa po profilu - co nie oznacza, że nie wypada tego podkreślić, jak już się zakłada tego typu temat
Siwy może będzie coś wiedział.

Pozdro

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-12-08 18:05:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tak,znam,AZS Bydgoszcz, grupa naborowa,trening zaczyna się o 16.30

Ja nie wiem,skąd się coraz więcej tego typu tematów bierze ostatnio...

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Bo głupota niestety wygrywa z inteligencją/normalnym zdrowym mysleniem i nawet bany temu nie zaradzą

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1132
Do profilu zajrzeć nie łaska.

Navy. Accelerate your life.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
pfff nie laska.to chyba w twoim interesie jest podac dokladnie a co ci chodzi a nie w naszym szukac zeby ci cos znalezc jak tobie sie w temacie wpisac nie chce z kad jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1132
Uważam, że błąd nie leży tylko po mojej stronie. Fakt zapomniałem podać w poście info. Można je było doszukać jeśli ktoś chciał pomóc.
Jednak odpowiadający potraktowali temat szablonowo i jeszcze mnie obrazili. Nie błysnęli spostrzegawczością. Myślą, że nie chciało mi się szukać i chcę się wyręczyć innymi a to nieprawda bo ciągle poszukuję na własną rękę.
Gwoli ścisłości nie prosiłem o szukanie tylko czy ktoś zna - słyszał, był, natknął się na info, którego potrzebuję.

Ponowię zapytanie: Zna ktoś klub chwytanego w Krakowie gdzie treningi zaczynają się ok. 15:30-16:30? Z góry dzięki.

PS: Proszę o rzetelne odpowiedzi nie zaś riposty czy pouczenia.

Navy. Accelerate your life.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
a wie ktos o ktorej i w jakie dni sa treningi judo w radomiu lub jakis telefon tam.z gory dziekuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski Muay Thai 9-10 styczeń 2009 Olsztyn

Następny temat

Chuojiao i Yuan Yang

WHEY premium