SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na redukcje/rzeźbe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1285
Witam!

Od września do stycznia robiłem delikatnie mase ale chciałbym teraz przejść na redukcje/rzeźbe pora spalić nadwyżke tłuszczu oraz zrobić 6-packa wiem że to trudne...

Ale mam do was prośbe czy ktoś może mi pomóc z tym potrzebuje ułożyć jakiś dobry trening,z góry dziękuje za wszelką pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1285
Czy jest jakaś rożnica pomiędzy treningiem na rzeźbe a mase czy wszystko tylko opiera się na diecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
trening pomógł ułożyć czy ułożył za ciebie bo nie widać tu żadnej propozycji treningu
moja rada zacznij od działu odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1285
zrobiłem już tam temat :) ale potrzebuje jakiś pomocy co do trening jakieś pomocne tematy albo coś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
wklej ankiete dzialu bo nic o tobie nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1285
Płeć : M

Wiek : 20

Waga : 76

Wzrost : 170

Cel treningowy : Rzeżba

Staż treningowy na siłowni : 5miesięcy

Uprawiane inne sporty : back

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full

Dieta : na razie jest masówka

Przeciwskazania medyczne : chore nerki nie wskazana duża ilość białka

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan:

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):
Przysiad:80kg
MC:60kg
Wyciskanie 50kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wprowadź w diecie deficyt kcal.Trening może pozostać ten sam.

To cała tajemnica "rzeźby".

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1285
Tzn słyszałem że trening też powinien być inny a mianowicie trening z wiekszą ilością powtórzeń a mniejszym ciężarem zero praktycznie przerw między seriami oraz dużo ćwiczeń typu rower bieżnia itd ;)

Ps:widzę że sam ronie220 pofatygował się napisać u mnie w temacie,dzięki wielkie :)

Zmieniony przez - mmefju w dniu 2014-02-14 20:41:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862

Czytaj MIT 8.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, treningu przygotowanego przez naszych trenerów.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1285
ronie220 według ciebie informacje tam zawartę są prawdziwe ? bo czytałem wczoraj kilka tematów tutaj i wiekszość pisała że trening na rzeżbe(redukcje) powinnien wyglądać całkiem inaczej niż na mase ;|
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tak,są prawdziwe i poparte badaniami.Większość ludzi na siłowniach i często na forach plecie bzdury.To się nigdy nie zmieni

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego zacząć

Następny temat

Trening klatki na masę - ocena + pytanie

WHEY premium