SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mase

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 162
Witam, przeglądałem forum w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie, ale żadnej konkretnej odpowiedzi nie znalazłem, dlatego zacząłem ten temat. Mam 16 lat i chciałbym zacząć przygodę z siłownią, mam do dyspozycji atlas + hantle, chodzi mi o to żeby nabrać masy mięśniowej, z góry proszę o nie pisanie postów typu "dokup jeszcze ławeczkę i sztangę" ponieważ nie mam możliwości z powodu braku miejsca na wstawienie jeszcze ławeczki. Przeglądałem metodę FBW i jestem ciekawy czy dałoby radę wykonywać to na samym atlasie i hantlach i tu właśnie moja prośba żeby ktoś doświadczony pomógł mi napisać plan treningowy. Dodatkowo jeszcze trenuje karate więc trening ogólnorozwojowy mam na treningach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 162
Chciałbym dietę, ale też nie znam się na tym, można powiedzieć, że w dziedzinie kulturystyki jestem zielony co innego sztuki walki i dlatego szukam pomocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 852
Zobacz na plany Mawashiego, przerób to na własne potrzeby i pokaż co Ci wyszło.

https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html

A dieta jest ? To podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
FBW na samych hantlach jak najbardziej da radę. Sprzedaj atlas, nieprzydatny, a za pienieądze z atlasu kupisz sobie trochę sprzętu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 162
Jak na razie jeszcze diety żadnej nie układałem, tylko z tym atlasem, żeby sprzedać to jest też inna sytuacja, ale to jest bardziej prywatna, to nie będę się rozpisywał za dużo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 162
Czyli wracając do tematu, mógłby mi ktoś podać przykładowy trening przystosowany tylko do atlasu i hantli, bo tak jak już powiedziałem, muszę pozostać tylko przy tym sprzęcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ułóż sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 162
No świetnie :D Nie znam się na tym, nie wiem jak zdobyć masę, jakie ćwiczenia robić na jakie partie mięśni danego dnia, które ćwiczenia z atlasu są dobre na masę a które wręcz przeciwnie, dlatego tu piszę. Dodam jeszcze że mam 180 cm i ważę ok. 75, jeżeli to ważne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Przeciez pisales, ze szukales info na forum. Wychodzi na to, ze jednak nie skoro tego nie wiesz. Wszystko jest napisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 162
No szukałem, ale nie było takie planu z którego mógłbym pełen trening ułożyć, bo np. wymagały niektóre ćwiczenia sprzętu takiego jakiego ja nie mam czyli np. ławeczka. Chodzi mi po prostu o to, żeby ktoś rozpisał mi przykładowy trening na masę, na atlasie i z hantlami i tylko z tym, na np. 3 dni w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 162
No tak, a gdzie masz w tych ćwiczeniach użycie atlasu choćby ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na masę !PLAN DO OCENY! hantle, obciążenie

Następny temat

Masa do oceny plus dietka :D

WHEY premium