SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening- masówka 3 dni - pomocy ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256
witam. jestem po jakis 2 miechach z przerwami zrobiłem ACT i szukam teraz planu na mase 3 dni. czytałem ze dobre jest FBW ale nie jestem pewien nie mam kogo sie poradzić więc pisze tutaj i mam nadzieje że ktoś mi pomoże ;p. w tym temacie jestem troche zielony (nie wiem o co chodzi w treningach ktore przegladałem
A: pod tym ćwiczenia i serie
B: to samo lecz inne ćwiczenie ,
mam wybrać A czy B czy moze jedno i drugie?
z gory dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
A i B to są dwa osobne zestawy ćwiczęń które wykonujesz naprzemiennie , na których ćwiczysz całe ciało ale różnymi ćwiczeniami.

Na poczatek równie dobrze możesz ułożyć jeden zestaw

Dam Ci link

https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html

W razie pytań pisz pomożemy

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256
a no dzieki. a jak radzicie robic jeden zestaw czy dwa? i moze znacie jakis fajny plan tyle ze nie mam zbyt duzo sprzeciku wiec musze sobie jakos radzic ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
jakim sprzętem dysponujesz??

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256
2 hantle , sztanga, drążek , ławka płaska i skos. hmm no to chyba byłoby wszystko. wiec nie za ciekawie ;p. ale damy rade ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
1. Wyciskanie sztanga płasko 3 serie (klatka piersiowa)
2. Wyciskanie sztangi z klatki 2 serie (naramienne)
3. Francuskie wyciskanie sztangi 2 serie (triceps)
4. Podciąganie na drążku nachwyt 3 serie (najszerszy grzbietu)
5. Przysiady ze sztangą 3 serie (czworogłowe)
6 martwy ciąg na prostych nogach 3 serie (dwugłowe)
7.Uginanie ramion ze sztangą 2 serie (biceps)
8. Wspięcia stojąc 3 serie (łydki)
9 brzuch

Tutaj taki łatwy jeden zestaw na sprzęt którym dysponujesz

Kolejność partii jest ułożona wg partii współpracujących ze sobą

Możesz też dać kolejność nogi-plecy-klatka-barki-bic-tric

w razie pytń pisz

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256
wielkie dzieki. to jeszcze mam kilka pytan, po ile powtorzen mniej wiecej robic , 8- 12? i jeszcze ile trwa taki trening o ile dobrze slyszalem to 6 tygodni? i ostatnie pytanie, znasz jakies dobre cwiczenie na brzuch w takich warunkach domowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3358
Na brzuch :)Aerobiczna 6 Weidera Tylko to ;P (joke) ale bardzo dobre jest naprawde polecam,Czuc juz po pierwszym treningu
http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html 

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256
a jak to wyglada ^.-. rion jeszcze mam kilka pytan ktore dolaczam do poprzedniego postu. ,,2. Wyciskanie sztangi z klatki 2 serie (naramienne)" nie rozumiem tego wyciskanie sztangi z klatki to tak jakby na lawce? nie mialobyc z karku np ;p? i ,,3. Francuskie wyciskanie sztangi 2 serie (triceps) " lezac czy siedzac :>?
z gory wielkie dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp#1

wyciskanie na barki

A triceps jak wolisz czy siedząc czy leżąc

w razie pytań pisz

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256
sory za ten spam ogolnie i za beznadziejne pytania ale serio jestem malo obeznany w tych tematach, jak to sie mowi kto pyta nie błądzi xd. wiec wyciskanie na barki to tak jak jest pokazane w tym atlasie ćw. 2? i jeszcze mozesz mi powiedziec z tym brzuchem jak lepiej robic czy np brzuszki na podlodze podnosząc nogi czy np wisząc przy ścianie i nogi do siebie lub na ławeczce skosnej. ;). rion jak mozesz to ostatni raz mi pomóż ;p

Zmieniony przez - Myoma w dniu 2008-06-23 17:14:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening FBW dla mnie

Następny temat

Słucham waszych opini krytyka mile widziana

WHEY premium