SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening klatki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1092
Wreszcie przezwyciężyłem kręgosłup i mogę zacząć ćwiczyć. Mam aktualnie 35 kg do wyciskania na klatkę+ławeczka z możliwością dodatnią.
Chciałbym zbudować fajną klatkę. Prosiłbym o ocenę moich przykładowych planów oraz co proponujecie dokupić,mam zamiar dokupić 30 kg,które będę mógł założyć również na drążki,czyli zrobić hantelki Mam 18 lat.

Przykładowy plan 1:
-rozgrzewka
-Pompki push up na uchwytach-12,14,10,10,15 przerwy 60 s
-2 minuty przerwy
-wyciskanie na ławeczce poziomej 35 kg w seriach 12,12,10,10,14 przerwy 60s
-3 minuty przerwy
-wyciskanie na ławce dodatniej 25 kg w seriach 12,14,14,15,15

Przykładowy plan 2:
-rozgrzewka
-wyciskanie na ławeczce poziomej 35 kg w seriach 12,12,10,10,14 przerwy 60s
-3 minuty przerwy
-zwykłe pompki,szeroki rozstaw 5x20 przerwy 60 s
-2 minuty przerwy
-wyciskanie hantelki na ławce poziomej 10 kg na obie ręki 10,14,12,10,12 przerwy 60 s


Zmieniony przez - MlodySzakal w dniu 2017-12-23 21:06:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
niestety dopoki nie damy miensiom sygnalu, ktory spowoduje ich przeciazenie i efekt hipertrofii miensiowej, nie bedzie on chcial rosnac. bazowanie na wysokich zakresach powtorzen, niskim obciazeniu, beda wplywac glownie na wytrzymalosc mieśniową, stymulacje wydolnosci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
35 kg to jest dla nastolatka a moze nawet i tak mało, chyba że problemy z kręgosłupem miałeś takie że na wiecej nie mozesz sobie pozwolić, daj cały trening co z czym łączysz, czy jak robisz klatkę to tylko samą robisz a reszte ciała w inne dni ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1092
Lewa noga krótsza spowodowała duże szkody w kręgosłupie i nie mogłem. Czytaj uważnie,posiadam 35 kg,więc nie mogę podnosić więcej,przecież piszę,że chcę dokupić 30 kg. Nie ćwiczę innych części ciała,bo jeszcze nie mam czym. Również piszę z 30 kg zakupionego ciężaru chcę zrobić sztangielki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to restze ciała też mozesz trenować tymi 35 kilogramami na barki np powinno spokojnie starczyć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1092
Wiem,że mogę,ale napisałem "Chciałbym zbudować fajną klatkę" i chciałbym odpowiedzi odnośnie klatki. Prosiłem również o ocenę przykładowych planów,które podałem i jej nie dostałem. Kiepską pomoc mi Pan oferuję,poczekam na lepszą. Wyprzedzam kolejne komentarze,resztę ciała zaczynam trenować z czasem...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie widze sensu robienia wycisku sztangi na płasko a potem hantelkami jak juz to w różnych płaszczyznach jak w pierwszym planie, pompki są dobre na rozgrzewkę a nie w środku planu.

trening klatki będzie zależał czy robisz ją samą bo można rozbudować o dodatkowe ćwiczenia czy np w planach push pull ją łączysz wtedy by starczyło.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
cwicz tylko pompki 5 seri po 20 powtorzen jak dasz rade tyle, a jak nie to 10x10
Co drugi dzien,a pozniej sie zobaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1092
Makiuu,ale dla mnie 5x20 pompek to jest zbyt mało. Ja po wykonaniu jednego z powyższych planów nie jestem pewny czy tyle wystarczy,ale pompa jest :) Ogólnie to mógłbym wrzucić foto jak się da,ale nie widzę takiej opcji :/ oczekuję pomocy w kwestii manewrowania tym co mam albo co dokupić. 2 lata paliłem i dużo piłem i przestałem na rzecz treningów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
MlodySzakal
Makiuu,ale dla mnie 5x20 pompek to jest zbyt mało. Ja po wykonaniu jednego z powyższych planów nie jestem pewny czy tyle wystarczy,ale pompa jest :) Ogólnie to mógłbym wrzucić foto jak się da,ale nie widzę takiej opcji :/ oczekuję pomocy w kwestii manewrowania tym co mam albo co dokupić. 2 lata paliłem i dużo piłem i przestałem na rzecz treningów


to rób 5 po 30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1092
Ale co to ma na celu? Przecież pompkami buduje się wytrzymałość,ja chcę mięśnie. Dlaczego mam zrezygnować z wyciskania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
MlodySzakal
Ale co to ma na celu? Przecież pompkami buduje się wytrzymałość,ja chcę mięśnie. Dlaczego mam zrezygnować z wyciskania?


jak ktos cwiczy 30 pompek w seriach co drugi dzien to lepiej na tym wyjdzie niz wyciskac 35 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciaganie + pompki + brzuch

Następny temat

Trening pytanie ;d

WHEY premium