SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla młodego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
Witam, mam 15 lat i szukam dobrego planu treningowego dla mnie.
Mam problem z prawym barkiem, wystaje on trochę do przodu i przez to wydaje się bardzo krótki. W ogóle barki mam bardzo wąskie ehh. Cwiczę już jakiś czas (4 miesiace) i wiekszych efektów brak. Moim celem treningowym są przede wszystkim barki, klata, ramiona i brzuch. Nogi trenuje regularnie biegając. Ćwiczenia jakie wykonywalem na barki to wyciskanei sztangi zza pleców i z przed.
Proszę was o jakis naprawde solidny i dobry trening który by mi pomógł z tymi barkami i ogólnie z całą sylwetką... z góry dziękuje.
Pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 60

Wzrost: 177

Cel treningowy: barki, klata, ramiona i brzuch

Staż treningowy na słowni: 4 miesiace

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga, sztangielki, ławka, drążek, modlitewnik.

Dieta: układam

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Mam problem z prawym barkiem, wystaje on trochę do przodu

Wada postawy ?

Odwiedziłbym lekarza...

Wyciskania zza karku nie rób bo stawy rozwalisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
eh no tak... a jakis plan treningowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Ćwiczyłeś wcześniej jakimś planem ?
Co do tego barku jak napisał Viren zgłoś sie do lekarza by zdiagnozować.
Co do plany poczytaj o FBW ale wtedy jak będziesz miał wynik badan.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
eh no to muszę się wybrać do lekarza... taki jakis glupi plan to byl wyciskanie lezac 3x 12, rozpietki 2x 10, podciaganie sztangi pod klatke stojac 3x 10, wyciskanei zza karku 3x 10 i z przed 2x 10, biceps 3 x 15 na modlitewniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
mm w sumie to ten bark nie jest tak mocno wysunięty z tyłu jest wsyztsko ok i gdy się prostuje etz jest ok ehh jakis rok temu bylem u lekarza i nie stwierdzil żadnej wady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Planu nikt ci nie poda jesli masz wade postawy lub coś innego bo możesz pogroszyć swoj stan, idz do lekarza, zobacz co ci jest i dobiero bierz się za ćwiczenia jeśli lekarz pozwoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
Panowie? To ulozycie mi jakis plan? Proszę bardzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
nie.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
Eh mam takie szczęście że mój ojciec jest lekarzem i zbadał mi barki. Z nimi wszystko ok tylko, że mam je barzo słabo rozwinięte. Prosił bym was o porządne zestawy cwiczeniowe na barki, miesnie, brzucha, klate, i ramiona. Bardzo was proszę o pomoc :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
tu masz wszystko:

https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW_TRENING-t401012.html 

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak siły

Następny temat

Plan zajęć

WHEY premium