SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla 16'latka

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Nie robisz mało podciągnięć Np. u mnie w klasie tylko ja przekraczam 10 nachwytem Większość z ludzi (mężczyzn) nie jest w stanie zrobić 5 podciągnięć podchwytem, więc czego ty się martwisz ? Powoli, spokojnie, nic na siłę, a efekty przyjdą :) Pompki rano możesz traktować jako rozgrzewkę Co do tych 70 powtórzeń, to hohho i jeszcze więcej ćwiczeń przede mną :) Ale na pewno kiedyś się uda 10 centymetrów szerzej niż barki, miałem na myśli że z każdej strony 10 :)

Zmieniony przez - ziomek0 w dniu 2011-05-22 21:48:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
U mnie na WF (studia -> WAT, ale cywilnie) jeden gość machnął 10 czy 11 nachwytem na szerokość ramion (ja byłem wtedy zwolniony z WF dokumentnie), a wyniki reszty mieściły się w przedziale od 0 do 3 powtórzeń, takie koty

Więc generalnie jestem zadowolony, ale wiesz sam, że apetyt rośnie w miarę jedzenia

Wiem wiem, pośpiech jest złym doradcą, ale ostatecznie ja się przecież nigdzie nie spieszę! Cierpliwym trza być ,to święta prawda

Ba, a czemu miałoby się nie udać ?
Dodam, że ten z filmiku to schab w okolicach 180cm na 90kg (na rzeźbie), więc tym bardziej imponujący wynik.
Tylko jak pamiętam nie robił do 100% wyprostu łokci, cały czas zachowywał napięcie

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
U mnie na WF ostatni raz robiłem podciąganie tydzień temu. Specjalnie żeby nauczyciel nie zwiększył poziomów na daną ocenę musiałem się ograniczać :D Od 22 była 6 :) Zrobiłem 23...drugi miał 9 :) Moim mentorem co do drążka jest Pan Jan Łuka, filmiki znajdziesz na YT :)

Zmieniony przez - ziomek0 w dniu 2011-05-22 22:04:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Widziałem widziałem, dzidziu niby, ale Moc jest z nim

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Dobra już koniec gadania - zakładaj dziennik :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
Czyli podsumowójąc mój temat najlepszym rozwiązaniem będą cwiczenia Lafay'a. Narazie nie kupować suplementów i odżywek - skupic się na dobrej diecie którą znajdę w internecie. Mam jeszcze pytanie odnośnie siłowni gdybym się wybrał jaki przyjąć system w moim rzypadku więcej powtórzeń mniejsze ciężary?

Co cie nie uśmierci, to ci wzmocnji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Racja, bo nam zaraz bany za spam się posypią

Toć ja mam dziennik - ładny, zielony, 96 kartek A5 w kratkę, uzupełniany przy każdym treningu!
rozważam, ale chyba nie będzie mi się chciało dwa razy tego samego pisać. Ale czas pokaże, nie mówię nie!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
ACT lub FBW, poczytaj. Chciałem Ci doradzić serie, ale się rozmysliłem :o
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-05-22 22:13:13

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Zgrabnie to s0ku podsumowałeś
Ciężary, jeśli Ci Lafay & jego metoda się nie przypodobają, dobierz takie żebyś mógł wykonywać ćwiczenia prawidłową techniką, dokładnie, nie ma sensu gonić za rekordami na początku

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Dobry wybór - proszę o założenie dziennika, chciałbym zobaczyć, jakie ta metoda naprawdę daje efekty :) Wazzup1988 - możesz mieć tylko elektroniczny - ja tak mam :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Fakty i mity w suplementacji - art z magazynu RING

WHEY premium