SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening dla 14 latka

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56
Witam
Wiek 14
Waga 61
Wzrost 161
Cel do osiągnięcia Rzeźba i Siła
Staż Trenuje Piłkę ręczna od roku
Aktywność fizyczna : Dziennie 2 godziny treningu (Piłka ręczna) + od Lipca ćwiczę dodatkowo w domu w lipcu i do połowy sierpnia robiłem a6w (skończyłem chyba na 36 dniu) i po za tym biegałem ok raz w tygodniu 10 km do końca sierpnia bylem na obozie sportowym a od września zacząłem robić serie pompek brzuszków i przysiadów zaczynałem od chyba 4 serii po 25 pompek 30 brzuszków 25 przysiadów i na dzień dzisiejszy robię prawie dziennie 10-15 serii (zależy od ilości czasu) po 40 pompek 100 brzuszków i 50 przysiadów ale od niedawna ten trening zaczął być bardzo chaotyczny i nie wiem czy go kontynuować czy polecacie jakiś inny trening planowałem robić program "100 pompek" "300 brzuszków" "300 przysiadów" "50 podciągnięc" co o tym sądzicie? na próbę robiłem ten program i się prawie wcale nie zmęczyłem więc nie wiem czy robienie tego dalej ma jakiś sens mam też swój plan nie wiem czy dobry czy nie sami oceńcie robić np serie pompek i robić max pompek w moim wypadku to ok 40-45 potem minuta przerwy i potem znów max powtórzeń i tak w sumie 4 serie do max możliwości i tak samo z brzuszkami przysiadami i podciągnięciami

Co o tym wszystkim sądzicie?
Bardzo proszę o ocenę i opinie na temat tego i powiedzenie który program wybrać a może polecicie mi inny lepszy
Z góry dziękuje ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Programy 100 pompek itp. są do bani.
Ćwiczymy całe ciało.
Tutaj masz wszystko czego Ci trzeba:
https://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html 

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56
Tak widziałem już to wszystko i te ćwiczenia wykonuje na treningu
Mi chodzi bardziej o takie Ćwiczenia jak pompki brzuszki przysiady podciągnięcia
Jakie serie po ile itp bo nie wiem czy to co opisałem wyżej jest dobre

Zmieniony przez - Fuzja97 w dniu 2011-10-18 19:42:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Xx
Chyba nie wdziałeś. Tam są gotowe plany, z twoim brzuszkami, przysiadami itd.

Mówimy NIE, lenistwu. Przejrzyj te tematy chociaż i szanuj czas innych ludzi.

Pozdrawiam,
Venc1Lq.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana treningu - prośba o ocenę

Następny temat

Zwyciężaj albo giń! - Dziennik treningowy Massami

WHEY premium