SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla 16'latka

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43831
ziomek0 co papier to papier, na stare lata będzie co wnukom pokazać

s0ku załóż załóż, będziemy śledzić, radzić, kibicować i walić sogi za osiągnięcia

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3753
Stary ! Nasze wnuki nie będą wiedzieć co to papier :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43831
To tym bardziej będą zajarane!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
Nie umiem prowadzić dziennika co tam bym miał pisać :P co jadłem ile powtórzeń jaki ciężar czy co :P?

Nasuneło mie sie jeszcze jedno pytanie mogę zmieszać 2 systemy ćwiczeń np. Wieczorem robić Lafay'a a po południu ABS na brzuch? Czy skupić się na jednym treningu ?

Co cie nie uśmierci, to ci wzmocnji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jakie ćwiczenia, ile powtórzeń, dietę też możesz rozpisać, własne obserwacje etc etc. Ale musu nie ma, chociaż generalnie dziennik, czy to prowadzony tu, czy papierowy w zeszycie jest bardzo przydatny, pozwala obserwować własny rozwój, porównywać wyniki itd. Na początku ważne jest też żebyś się pomierzył (klatka, barki, biceps, przedramię, talia, udo, łydka) i zrobił zdjęcia (przodem, tyłem, z napiętymi bicepsami itd) i co miesiąc powtarzał ten zabieg, żeby mieć czarno na białym co się zmieniło.

Lafay nie zaniedbuje brzucha, o to nie musisz się martwić, chociaż jakiegoś zakazu nie ma. Ja bym Ci radził zacząć brzuch wg książki, a po jakimś czasie (kilka tygodni, miesięcy) rozważyć ABS II.

Niech Moc będzie z Tobą!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Fakty i mity w suplementacji - art z magazynu RING

Fruzelina