SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening codzienny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 997

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15

Waga

65

Wzrost

180

Staż treningowy

1 rok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czeeee Nadeszło lato, a ja wbrew pozorom nie rozleniwiłem się, tylko nabrałem energii :D Wczoraj robiłem zestaw treningowy rozwijający praktycznie wszystkie partie mięśniowe ( By Mawashi, polecam ) ale dzisiaj też mam ochotę poćwiczyć. I tutaj rodzi się moje pytanie.... czy powinienem ćwiczyć? Wczoraj poddałem swoje ciało dość ostremu wysiłkowi i dzisiaj pomimo zakwasów, też mam ochotę troszkę poćwiczyć. Wiem że niektóre partie można ćwiczyć codziennie ( np. brzuch). Więc... czy powinienem trenować, czy raczej odpuścić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GodOfTheArena
Czeeee Nadeszło lato, a ja wbrew pozorom nie rozleniwiłem się, tylko nabrałem energii :D Wczoraj robiłem zestaw treningowy rozwijający praktycznie wszystkie partie mięśniowe ( By Mawashi, polecam ) ale dzisiaj też mam ochotę poćwiczyć. I tutaj rodzi się moje pytanie.... czy powinienem? Wczoraj poddałem swoje ciało dość ostremu wysiłkowi i dzisiaj pomimo zakwasów, też mam na to ochotę. Wiem że niektóre partie można ćwiczyć codziennie ( np. brzuch). Więc... czy powinienem trenować, czy raczej odpuścić?



OMG... przepraszam wszystkich za to, że cały czas powtarzałem słowo ,,ćwiczyć" ( nieprzyjemnie się to czyta... ) Sorrki również za to, że nie podałem więcej danych o sobie, po prostu niechcący kliknąłem Enter. Mam nadzieję, że pomimo takich błędów, odpowiedzi nadal będą rzeczowe

Zmieniony przez - GodOfTheArena w dniu 2012-05-23 15:18:48

Zmieniony przez - GodOfTheArena w dniu 2012-05-23 15:19:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
co do brzucha tez sie mylisz bo nie mozna go cwiczyć dziennie , kazdy miesien potrzebuje regeneracji wieksze wiecej mniejsze mniej ale potrzebuja wiec dzienne cwiczenia nie maja sensu bo mozna spalić miesnie i dupa bedzie z naszego celu , jak masz duzo energi to mozesz to przełożyc na inne cele np posprzatac mieszkanie to i mama sie ucieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160546 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234847
j/w lub idz na rower

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TomQ-MAG
j/w lub idz na rower


rutkow
co do brzucha tez sie mylisz bo nie mozna go cwiczyć dziennie , kazdy miesien potrzebuje regeneracji wieksze wiecej mniejsze mniej ale potrzebuja wiec dzienne cwiczenia nie maja sensu bo mozna spalić miesnie i dupa bedzie z naszego celu , jak masz duzo energi to mozesz to przełożyc na inne cele np posprzatac mieszkanie to i mama sie ucieszy


A może chociaż trening rozciągający? :D Bez ćwiczeń siłowych, sam stretching
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
krótkie roziagniecie mozesz zrobic ale bez nadwyrężania miesni , zreszta takie rozciaganie powinno sie odbywac przed treningiem silowym jak i po a nie w dzien wolny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o dobór diety

Następny temat

Brzuch - Alergik

WHEY premium