SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening-brzuchy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
Moj plan Treningowy przedstawia sie następującą:
Poniedziałek
KLATKA
sztanga na poziomej
sztanga na skonsej glowa do gory
sztangielki(wyciskanie) glowa w dol
rozpietki
sztanga-waski uchwyt
BICEPS
mlotki z supinacja nadgarstka
mlotki(plus dopompowanie zaraz po kazdej serii 10 ugniec ramion ze sztanga ale z malym juz obicazeniem)
w podporze o kolano uginanie ramion
sztanga lamana-modlitewnik
Sroda
PLECY
wyciag
drazek za plecy
drazek do klatki
wioslowanie(sztangielka)
kaptury
TRICEPS
wyciag
sztanga waski uchwyt
pompki w podporze tylem
prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie tulowia
wyciskanie francuskie
Czwartek
400-450 brzuchow plus cwiczenia a skosne
Piatek
BARKI
wyciskanie sztangi zza glowy
wuciskanie sztangielek
unoszenie bokiem
plus cwiczenie podpatrzone od pewnego kulturysty ktore ciezko mi tu bedzie opisac
kaptury
NIEDZIELA
400-450 brzuchow plus cwiczenia na skonse

otoz chodzi mi o to ze w czase swiatecznym mam wiecej czasu a chcialbym jeszcze bardziej popracowac nad brzuchem
Wydaje mi sie ze robienie codziennie 400-450 brzuchow to troche za duze obicazenie(tzn ja bym dal rade, ale boje ze miesnie sie przepracuja)i tu pytanie czy powiedzmy w czwartek i niedziele robic po 400 brzuchow a inne dni powiedzmy 200(lub cos kolo tego) czy moze w ogole odpusicc i cwiczyc tak jak do tej pory?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3640
aha oO Czyli twoim zdaniem dobrze ćwiczony a6w powoduje bóle brzucha tak?
To coś tu chyba nie gra.. no ale nie ma już o czym dyskutować, chłopak już tu i tak nie zagląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3640
twoje mięśnie też mają święta i chcą trochę odpocząć, a ty im wciskasz jeszcze więcej roboty ;d

Mięsnie brzucha potrzebują tak jak każde inne czasu na regenerację, nie polecam ćwiczyć ich codziennie, zamiast 400 brzuchów nie lepiej robić sobie a6w albo abs?
(jeśli nie wiesz co ta za ćwiczenia wpisz na youtube są filmiki różne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
Wie wiem co to za cwiczenia tylko chodzi o to ze w pozniejszych dniach te cwiczenia zajmuja duzo czasu a siedzac na silce jak trenuje normalnie to zajmuje 1,5 srednio...a co takie 2x w tygodnie 400 brzchow(oczywyscie rozne sposoby i seriami) plus cwiczenia na skonse sa zle?
Czyli wedlug Ciebie odpusic te brzuchy i robic tak jak robilem czyli 2x w tygodniu 400 brzuchow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
abs x 2 tydzien...

Tyle...

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3640
Dlaczego ty się tych 400 brzuszków uparłeś ? ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9685
Na Święta zrób przerwe a potem rób 2 lub 3 treningi brzucha w tygodniu (abs lub normalnie dół skos góra)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
Postanowilem zaczac a6w dzisiaj rozpoczalem 1 dzien:) a co do pozostalego treningu to jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11751
a6w jest złe.
Bierz się za abs / jedno ćw. na skośne i jedno na proste
Poza tym, dlaczego nie ćwiczysz nóg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Polecam ABSII lub Trening Flex'a...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
trenuje pilke nozna i nogi mam juz dobrze zrobione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
I co z tego, że Trenujesz Piłkę nożna...
Myślisz, że np. w AC Milanie na Treningu siłowym nie trenują nóg? (Przysiady / Wyciągi etc.)

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwy/odpoczynek

Następny temat

Cykl kreatyny po cyklu Xpand Energizer + Nitro II

WHEY premium