SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening bicepsa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36048
1 uginanie rak stojac szeroki uchwyt 10 8 6 powtorzen
2 modlitewnik 3x 10
3 uginanie rak siedzac na lawce skosnej (lekki skosik) hantelkami z supimacja nadgarstka 3 x 10 czyli w 1 serji 20 powtorzen bo po 10 na kazda reke i na zmiane chyba wiesz oc o kaman

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36048
jak na pooczatek tyle serji bezproblemu wystarczy :>

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Wiem A moge zamiast na skosnej z supinacja dac mlotkowy 4x8?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
To tera tak:

Co da przy klacie robienie coraz mniej powtorzen?? - robisz mase, wiec lekka progresja jest jak najbardziej ok.

--

Triceps jest dobry, zakwasy sa czyli nie ma zle :D A tak na powaznie, nie jestem w stanie wykonac tyle pompek na poreczach, trening na tricka zostawie w spokoju :P - jesli nie jestes w stanie wykonac tylu pompek to... masz b. slaby triceps.

--

Co do brzucha, narazie tyle bo planuje zacząc robic od nowa A6W, tym razem do konca, wczesniej bodajze w polowie skonczylem, z powodu wyjazdu

--

Zamiast modlitewnika dam uginanie ramion ze sztanga trzymana podchwytem,4x10 ? ja wywalilem modlitewnik, gdyz patrzac na staz 8 serii na biceps w zupelnosci wystarczy.

--

Dlaczego zza głowy nie z klaty?? - z klaty mozesz robic clean albo power clean [ale staz masz za krotki, a poza tym to cwiczenie wykonuje sie stojac], wiec najlepszym roziwazaniem [jesli chcesz rozbudowac barki], bedzie wyciskanie, ktore ci zaproponowalem. Oczywiscie mozesz robic z przodu do czola, ja po prostu sam robie z tylu i dla mnie jest to najlepsze wyjscie .

Nie jestem w stanie wykonac 4x12 na boki :D wole 3x10 z ciut wiekszym ciezarem - no to zmien ciezar.

"wiec doloz do tego 4x5 na noge serii wykrokow" Czyli 4 serie i w kazdej seri 5 powtorzen jedna noga? - tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36048
nommozesz ja podalem propozycje :D tak jak ja racze mozesz zrobic mlotkowy na skosie
Jak wasz mosc zyczy

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36048
a na barki 11 serji troche malo dorzucil bym ze 2 jeszcze
wkoncu barki maja 3 aktony
i by dobrze je rozbudowac trzeba czwiczyc kazdy aktony
mozna dorzucic jeszcze arnoldki :D

Zmieniony przez - Dofik w dniu 2007-08-07 19:12:33

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Triceps jest dobry, zakwasy sa czyli nie ma zle :D A tak na powaznie, nie jestem w stanie wykonac tyle pompek na poreczach, trening na tricka zostawie w spokoju :P - jesli nie jestes w stanie wykonac tylu pompek to... masz b. slaby triceps. Może inaczej - nie jestem wykonać tyle pompek na koniec treningu tricepsa
Arnoldki - ok! Tylko ile serii/powt :??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36048
aroldki 3x 10

na triceps bardzo dobre ciwczenia : prostowanie rak na maszynie stojac :D

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Maszyny nie mam - za jakiś tydzień dojdzie wyciąg.

Dzieki waszej pomocy plan wygląda tak:

Poniedziałek: Klata + triceps

klata:

-leżąc na ławce poziomej wyciskanie sztangi 4x12/10/8/8
-leżąc na ławce skośnej wyciskanie hantli 4x12/10/10/8
-leżąc na ławce poziomej rozpiętki ze sztangielkami - ramiona lekko ugięte w łokciach 4x12

triceps:

-siedząc - francuskie wyciskanie sztangi trzymanej średnim nachwytem 4x10
-stojąc w opadzie tułowia - prostowanie przedramienia w tył ze sztangielka trzymana chwytem młotkowym 4x8
-pompki na poręczach 4x10

Wtorek: Brzuch

-brzuszki 3x30
-unoszenie nóg w zwisie 4x12

Środa Plecy + biceps

Plecy:

- Martwy ciąg 4x8
- Podciąganie na drążku szerokim nachwytem 4x8
- podciąganie sztangi w opadzie tułowia (wiosłowanie) 4x8

Biceps:

-stojąc - uginanie ramion ze sztangą trzymaną podchwytem 4x10
-siedząc – uginanie ramion na modlitewniku 3x10
-stojąc - uginanie ramion z hantlami w chwycie młotkowym 3x10

Piątek: Barki + Nogi + przedramiona

barki:

-siedząc - wyciskanie sztangi zza głowy 4x12/10/8/8
-stojąc - Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4x10
-stojąc - unoszenie hantli na boki w opadzie 4x10
-siedząc – arnoldki 3x10

nogi:

-przysiady ze sztanga 4x10/8/8/6
-przysiady wykroczne 4x5
--wspięcia na palce stojąc 4x10


przedramiona:

-siedząc - zginanie przedramion ze sztangą trzymaną nachwytem
-siedząc - zginanie nadgarstków ze sztangą trzymaną podchwytem

Sobota: Brzuch

-w zwisie – skręty tułowia z nogami uniesionymi do poziomu 4x10
-leżąc – skręty tułowia 4x10

Teraz jest ok?
Sprawdzcie bicepsa jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Acha i powiedzcie jeszcze jak to jest z oddychaniem, kiedy robic wdech, a kiedy wydech?? Bo jedni mowia mi ze wydech przy unoszeniu ciezaru, wdech przy opuszczaniu, jedni na odwrot :D i juz sam nie wiem Z gory dzieki za kazda pomoc, szczególnie dla zbyleq i Dofik'a
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ułozyłem Plan Na Mase Oceńcie i Jak Co To Poprawcie :]

Następny temat

Trening na zwiększenie siły klatki - czy dobry?

WHEY premium