SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening a WZROK

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1066
Siemka.Mam pytanie ...czy mozna cwiczyc z wada wzroku (-3 asegmatyzm) .Okulista mowi ,ze trening jest surowo zabroniony ...Cwiczy ktos z was z wada wzroku...??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 275
no t olepiej zastanów sie czy warto, przy takiej wadzie wzroku żaden lekarz medycyny pracy nie wyda Ci pozytywnej opinii o przydatności do pracy, i możesz mieć prze^^^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3488
Tak, ja ćwicze i wszystko jest jak było. Wada: krótkowzroczność -1,5.

Poczatkujacy...Pawel jestem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 576
A co ma wzrok do podnoszenia ciężarów ??

Ale skoro lekarz Ci tak kazał to nie ćwicz, albo zapytaj się innego. Na siłowni widze różnych ludzi, którzy chodzą w okularach i jakoś im to specjalnie nie przeszkadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6101
A co ma wzrok do podnoszenia ciężarów ??

oj dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 576
Np. ??

Wytłuamcz mi w czym przeszkadza wada wzroku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2278
Z jednej strony nie można bo to podobno podnosi ciśnienie ciała szklistego w oku, ale widze dużo ludzi w okularach i im to specjalnie nie przeszkadza. Unikał bym jednak ćwiczeń takich jak wyciskanie na ławeczce płaskiej na maksymalnych ciężarach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6101
GromZiom

nie wiem, nie napisze ci że np przy wyciskaniu sztangi trafisz se w oko

ale było juz kilka razy na forum, poszukaj w wyszukiwarce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 576
Mi sie wydaje że to w niczym nie przeszkasza, ale OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 176
Jakbyście panowie nie zauważyli to chłopak ma wadę wzroku -3. Ja mam -0.5 więc mnie się może znacznie wzrok nie pogorszy ale jemu kto wie. Warto spytać się jeszcze jednego lekarza i dokładnie obgadać całą sytuację. Jeśli powie definitywnie nie to trudno. On wie lepiej (przynajmniej powinien). Z taką wadą nie ma żartów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zauwazcie ze starszym ludziom ( i nie tylko ) majacym problemy ze wzrokiem zakazuje im sie JAKICHKOLWIEK wiekszych wysilkow . dlatego ja bym sie z treningami wstrzymal , ew. cos z obciazeniem wlasnego ciala czyli pompki jakies , drazek , wiec jakis lekki trening domatora dla zdrowia bardziej niz przypakowania . aha do tych co mowia o okularach i cwiczeniu .... to ze ktos nosi okulary to nie znaczy ze ma wade wzroku taka sama jak drugi koles ktory tez nosi okulary wiec wytluaczenie ze chyba mozna bo inni nosza okulary i cwicza pokazuja chyba ze czas sie za ksiazki wziac albo pomyslec logicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..raczej nie powinno Ci przeszkadzac no chyba ze jak jestes na silce i sztange mylisz z hantlami to moze wtedy.
Ale jesli lekarz zdecydowanie zabronil to trudno tu cos doradzic.
Jak mowią zdrowie jest bezcenne rob jak uwazasz ;)
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem, prosze o pomoc

Następny temat

Pomóżcie!!??

WHEY premium