SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenia na siłowni a wzrok

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem krótkowidzem czy są jakieś przeciwskazania do ćwiczenia na siłowni?

Nindza nie może być mientka:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Raczej nie ma, ale polecam- jak każdemu- zanim rozpoczniesz regularne trreningi- wizytę u lekarza.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15166
nie wiem ile jest w tym prawdy ale czytałem ze osoby z duzą wadą wzroku powyżej 4-5dpi powinny unikac wytężonego wysiłku fizycznego- w skutek wysiłku moze dojść do odklejenia sie siatkówki oka, także jak nasz Mod pisał udaj sie do lekarza..najlepiej ze specjalizacja z medycyny sportowej

kadoGan

kadoGan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1346 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12643
no to prawda ja mam duża wade wzroku czyli jest ryzyko
ale za to jestem dobrze odżywiony i nie mam zdegenerowanego oka więc ryzyko jest mniejsze,
jak wszyscy polecam pujście do lekarza i omówienie tego z nim


"I love the smell of napalm in the morning"
BBP - Big Baron Pad

"I love the smell of napalm in the morning"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moj dawny partner z siłowni miał od urodzenia jakąś skłonnośc do tego co mu się stało.Ćwiczył na siłowni i nie wiedział o tym ze zabiera sobie wzrok.Uratował go koles z którym się bił i który rozciął mu powieke.Poszedł do okulisty i okazało się że odkleja mu sie siatkówka od nadmiernego wysiłku!!! No i przygoda z silownią się skończyła. Ja także radze odwiedzić lekarza przed rozpoczęciem przygody z siłownią. Ja ostatnio odwiedziłem i wszystko ze mną ok Pozdrawiam! Uważajcie na siebie!

..::>>Mało Mnie Tu Widać Bo Mam Mało Czasu<<::..
YaVoR
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podchwyt/nachwyt w wyciskaniu francuskim?

Następny temat

motyl

WHEY premium