SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening - klata

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
Wzrost - 179
Waga - 70 kg
Wiek - 17 lat

Jaki robić trening na klatę ? przy okazji możecie podać coś na łapę i bica :) thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Jeśli zaczynasz powinieneś zacząć od standardowych ćwiczeń. Wyciskanie na skośnej ławeczce, płaskiej i inne napewno dobże ci znane. To powinno ci na początek wystarczyć jeśli nie będziesz widział rezultatów to wtedy możesz zacząć robić co innego jeśli chodzi o liczbe powtórzeń i plan treningowy to możesz znaleźć je w innych tematach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
taa.. wyciskam codziennie ale wolałbym jakiś plan treningowy :)
co do wyciskania to wyciskać mniejsze obciążenia czy większe ? w domu mam do 50 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Jeśłi na rzeźbe to więcej powtórzeń mniejszym ciężarem a jeśli na siłe to na odwrót, a wcześniej ćwiczyłeś bez planu treningowego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
tak ćwiczyłem bez żadnego planu treningowego.
@ małe obciążenia to znaczy jakie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9383
<dysletyk> umniesz czytac?? bo ja pisac nie umnie:P co trugi temat masz o plnach poszuklaj troche i poczytaj to sie dowiesz wrzystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Codziennie wyciskasz?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Takie żebyś chociaż podniusł 20 razy na serie i potem rób jeszcze 2 serie i zmniejszaj co 2 razy, czyli podnosisz:
1 seria- 20 razy
2 seria- 18 razy
3 seria- 16 razy

Przynajmniej ja tak robie i na mnie to działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
tak wyciskam codziennie na ławce prostej 5 serii po 20 powtórzeń - obciążenie 20kg ze sztangą.
Zmniejszyć coś, lub zwiększyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A słyszałeś o potrzebie regeneracji mięsni?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Jeśli dopiero zaczynasz powinieneś robić co jakieś 4-5 dni przerwe (choć dla początkujących zalecane jest robić co 3-4 dni) przerwać trening choćby na jeden dzień albo musisz zmienić ćwiczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co za lipa

Następny temat

Jak trenować?

WHEY premium