SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Redukcyjny pomocy!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 400
Wiek: 18
Wzrost: ok. 183cm
Waga: ok. 88kg
Staż: +/- 1rok
Witam, do rzeczy. Miałem przerwę około 2 miesiące przerwy, praca itp. Teraz wracam, chcę podjąć trening redukcyjny tylko nie wiem jak się za to zabrać. Czytam o tym na forach ale za bardzo nie rozumiem. Nie mogę nic poszukać. Co powinienem mieć na uwadze przy treningu redukcyjnym. Cały sprzęt mam w domu tzn. w piwnicy, posiadam ławeczkę, hantle, sztangi i oczywiście obciążenie, w domu mam rowerek stacjonarny a w drugiej piwnicy mam worek treningowy. Proszę pomóżcie mi to jakoś sensownie ułożyć + treningi brzucha, do tego wszystkiego na koniec chciałbym się doradzić o suplementacje. Gdy zacznę już ten trening chciałbym zamówić sobie do tego np. Thermal Fat Burner czy coś w tym stylu. Oczywiście wiem, że same suplementy nie spalą za mnie tkanki tłuszczowej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Dieta z ujemnym bilansem kcal + trening siłowy + aeroby
Mozesz dac np 4x w tygodniu siłka
3x aeroby
i raz w tygodniu worek .
Ale i tak dieta najważniejsza supli nie musisz brać . Dieta jest w tym wszystkim najważniejsza

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 400
Plan A
uda: przysiad ze sztangą 3-4 serie 10-12
plecy: martwy ciąg 4 serie 10-12
klatka: wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4 serie 1-12
barki: wyciskanie sztangi za głową siedząc 3 serie 10-12
triceps: wyciskanie sztangi wąskim chwytem z brzucha 3 serie 10-12
biceps: uginanie przedramion ze sztangą 3 serie 10-12
Brzuch: to już jak wracam z siłki ( z piwnicy) do domu i robię ABS
Plan B
uda: uginanie nóg na maszynie siedząc 3 serie 10-12
plecy: wiosłowanie sztangą 4 serie 10-12
klatka: wyciskanie sztangielek na ławce skośnej dodatniej 4 serie 10-12
barki: wyciskanie sztangi za głową siedząc 3 serie 10-12
triceps: wyciskanie hantli za głową siedząc 3 serie 10-12
biceps: uginanie przedramion chwytem młotkowym 3 serie 10-12
brzuch: to samo co w A
Poniedziałek: Plan A + 20/30min rowerek stacjonarny po treningu
Wtorek: 30min rowerek stacjonarny lub worek treningowy
Środa: Plan B + 20/30min rowerek
Czwartek: rowerek stacjonarny 60minut
Piątek: Plan A + 20/30min rowerek stacjonarny po treningu
Sobota: worek treningowy
Niedziela: Wolne
I co tydzień zmiana między Planami A i B
Jeśli są jakieś błędy czy głupoty to proszę o pomoc.
Chcę też zamówić suplementy " Spalacze tłuszczów " mam go trochę ( tłuszczu) co mnie bardzo irytuję i denerwuję, po prostu wstydzę się go i walcze z nim nie skutecznie. Stąd jest ten cały trening bo chcę się wziąźć do roboty. A więc z tego co wyczytałem to chciałem wybrać pomiędzy tymi: Thermo Shape 2.0 Activlabu, Thermal Fat Burner, Machine Man Burner.
Dietę z ujemnym bilansem kalorycznym i odpowiednimi składnikami jakie potrzebuję wstawię no jak ją ułożę i wszystko sobie policzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 400
odświeżam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 400
To jak, sprawdzi ktoś? Bo narazie ćwiczę tak jak sobie rozpisałem i nie wiem czy dobrze. I jeszcze jakaś pomoc do suplementów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 835
Do spalacza dokup sobie jeszcze l-karnitynę, wzmocni jego działanie. Jak chcesz zrzucić brzuszek, to na to jest tylko jedna rada - dieta, zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia. Inne partie łatwiej idą, z brzuchem jest największy problem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Jak dla mnie spalacz zbędny ... Masz sporo tłuszczu ?? To w takim razie dietka trening i aeroby :) i fat poleci bez zbędnych spalaczy . Jak będziesz na ostatnich 2-3 tygodniach reduckji wtedy wrzuć spalacza .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 400
ok dzięki wielkie a rozpiska treningowa jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
yaeger
Do spalacza dokup sobie jeszcze l-karnitynę, wzmocni jego działanie. Jak chcesz zrzucić brzuszek, to na to jest tylko jedna rada - dieta, zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia. Inne partie łatwiej idą, z brzuchem jest największy problem...



-l-ka akurat jest zbednym suplementem jezeli chodzi o redukcje tluszczu, jedynie prozdrowotnie mozna szamac.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy ! potrzepuje mięsni nie tłuszczu

Następny temat

Plan oraz dieta przy ograniczonych możliwościach.

WHEY premium