SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan redukcyjny (w domu) do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 196
Siemano.
Mam pytanie, a w sumie prośbę. Rozpisalem sobie plan treningowy (brzuch, pompki i bieganie) na 12 tyg. Co o nim sądzicie? Jestem po pierwszym dniu. Co mógłbym zmienic, dodać, odjać. Chodzi mi tylko o ćwiczenia w domu bo planem na silownie zajme sie dzisiaj. Mam 19 lat, 193cm wzrostu, waze 94kg i mam ok 22-23% tkanki tłuszczowej. Jakieś rady odnosnie redukcji, poza dobrą dieta? :) Pozdrawiam

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2015-05-12 14:51:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9775 Napisanych postów 154987 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1211069
wklej tutaj, nikt nie bedzie sciagal nie wiadomo czego na dysk

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2107 Napisanych postów 49893 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie ale już w ciemno można powiedzieć ze niespecjalnie dobry ponieważ masz bieganie i jako trening silowy pompki i brzuch natomiast ciało należy roziwjac równomiernie a nie tylko wybrane partie , zainteresuj się treningiem domatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 196
Probowalem wstawic, ale nie dalo sie jako plik. Screeny porobilem. Co do rozwoju rownomiernego, napisalem ze jeszcze pracuje nad treningiem na silownie. Czyli rownomierny rozwoj :). A mi chodzi tylko o trening w domu, takie "dopracowywanie". Mam nadzieje ze zdjecia będą czytelne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
@ref
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
@ref1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 725 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9913
Dostepu do silowni nie masz? Zero hantli itp...???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mam dostęp do siłowni. Hantle też mam. Ale chodzi mi o ocenę tego co wstawiłem, czy jest to dobry plan czy "strata czasu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 725 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9913
Powiem Ci tak, kiedys tez robilem podobne plany jednakze nie dalo to duzych rezultatow bo caly czas jest to samo obciazenie. Zwiekszasz tylko ilosc powtorzen a to nie jest bodziec do zwiekszanka masy miesniowej. Jesli masz mozliwosc wykonania treningu silowego to jest to lepsze rozwiazanie niz to ck rozpisales:)

Zmieniony przez - tutifruti124 w dniu 2015-06-03 01:20:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 23874 Napisanych postów 16762 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 260266
Czesc . moze to ci cos pomoże . Zobacz jak moje ciało się zmieniło . TYLKO CWICZENIA W DOMU przed TV. zero ciężarków, zero ławeczek itp. Tylko TV - woda-dieta( sam komponowałem wiec nie jest super ale jest) i cwiczenia z programu treningowego.. Z efektów jestem bardzo zadowolony ( chyba widać ) to sa efekty po 9 tygodniach codziennego treningu ( 6 razy w tygodniu ) . aktualnie wystartowałem na nowo z tym samym treningiem i mam nadzieje ze za 2 miesiace pojawi się kaloryfer :) a wtedy smiało bede mógł powiedziec ze zamieniłem BOJLER NA KALORYFER :):)
Co do diety to w granicach rozsadku , w weekend ( sobota i niedziela sobie folguje ( piwka - chipsy - grill i fastfoody domowej roboty :) )

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2015-06-04 10:44:56

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2015-06-04 10:47:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nierówno rosnąca klatka piersiowa

Następny temat

3 pytania

nutloveb