SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening ProteoSystem. POMOC!!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10808
Witam.
Od niedawna zacząłem trening siłowy bez sprzętu O.Lafay i nie wiem czy w każdej serii ćwiczenia mam zrobić tyle powtórzeń ile tylko jestem w stanie zrobić?? Pytam się dlatego ponieważ tak robię i z każdym kolejnym treningiem jestem coraz bardziej zmęczony i czuje że moje mięśnie niedostatecznie sie regenerują. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz skopiowac pytania z :
https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html
i uzupełnić ją od początku do końca. Dlaczego? Żebyśmy pomogli Ci najbardziej indywidualnie jak się da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
rob tyle ile mozesz.
co do regeneracji pewnie z odzywianiem za dobrze u ciebie nie jest

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10808
no właśnie żadnej racjonalnej diety nie mam, jem co popadnie i kiedy chcę. Ale żeby az tak od niej zależało że czuję sie taki zmęczony...???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
tak, odzywianie ma ogromny wplyw na ten parametr

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10808
a znasz ten trening?powiększy on jakoś moje mięśnie? i czy przy jego pomocy zrzuce nadmiar fatu z brzucha? Bo Tylko tam mam z nim problem, reszta chudziutka;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
tak jak napisalem, to czy trening spelni twoje wymagania zalezy od odzywiania, to ze jadasz co masz w danej chwili pod reka sukcesu nie wrozy.
nie wytsraczy tylko trenowac.

oczywiscie dorzucajac tylko trening mozna poprawi kondycje i zdrowie, ale jezeli chodzi o budowanie sylwetki w mase miesniowa to juz odzywianie odgrywa duza role

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 824
dieta to podstawa, trening bez diety to jak auto bez paliwa niby jest ale pożytku dużego z niego nie ma jak chcesz poprawić sylwetkę to zacznij od ułożenia planu dietetycznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10808
ok dzięki:) a moglibyście napisać mi jakie są proporcje spożywania białka, tłuszczy i węglów w róznych posiłkach?? znaczy sie chodzi mi o to czego najwięcej na śniadanie, przed i po treningu i przed pójściem spac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10808
a czy mozna trenowac lafaya z lekkim bocznym skrzywieniem kręgoslupa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ankieta działu, wklej uzupełnioną.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA które lepsze?

Następny temat

BEZPŁATNY NABÓR DO TESTU SUPLEMENTÓW

WHEY premium