SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening sprawdzenia, pomoc-sportowa sylwetka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2581

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

w załączniku

Wiek

18

Waga

55

Wzrost

167

Staż treningowy

8 miesięcy

Obwód pasa

76.5cm

Obwód klatki piersiowej

94cm

Obwód uda

----

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

w-f 3 godziny w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak ograniczeń

Stan zdrowia

bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

brak

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

węglowodanowo-białkowa

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

niewielkie

Cel/problem/opis

Osiągnięcie sportowej sylwetki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
Moim celem jest osiągnięcie sportowej sylwetki.
Przykłady:
- http://storage.sfd.pl/1/images2011/20110306181916.jpg
- http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT6Y-6YChE04cyZQwZAmpvee0MHCPfKqotfhFOImRbTzP98gO5WbhFtO6Ap

Wiem że aby osiągnąć taką sylwetkę potrzebny odpowiedni dobór ćwiczeń, gdyż różne ćwiczenia kształtują różne mięśnie i chciałbym żebyście pomogli mi w zmianie mojego.

Poniedziałek: Klatka, biceps
# Klatka:
- wyciskanie sztangi na płaskiej ławce (12,10,8,6)
- wyciskanie sztangi na ławce skos dół (12,10,8,6)
- wyciskanie hantlami na ławce skos góra (12,10,8,6)
- wyciskanie na maszynie (12,10,8,6)
- rozpiętki 4x10
# Biceps:
- gryf prosty w pozycji stojącej 4x10
- gryf łamany(modlitewnik) 4x10, ostatnia seria x10, szybkie zmniejszenie ciężaru i do bólu, znów szybkie zmniejszenie ciężaru i do bólu
- Hantle wyciskanie stojąc 4x [10kgx10,5kg(do bólu),1.5kg(do bólu)]
- Ćwiczenie na wyciągu 4x10 (mniejszy ciężar, powolne i dokładne ruchy na rozluźnienie)

Środa: Plecy, Triceps
# Plecy
-wyciąg za głową 4x10 stopniowe zwiększanie ciężaru
-wyciąg przed głowę 4x10 -||-
-ciągnięcie ciężaru do brzucha w pozycji siedzącej na wyciągu. 4x10
- lecąc brzuchem na ławce(skos góra) ciągnięcie do siebie wolnego ciężaru. 4x10
# Triceps
- opuszczanie się na ławeczkach z obciążeniem 4x10
- francuz 4x10
- ćwiczenie na wyciągu 4x10
- w pozycji siedzącej ćwiczenie hantlami(ręka za głowę i wyprost)4x10

Czwartek: Klatka, biceps
to samo co wyżej

Sobota:Barki
- wyciskanie sztangi za głową(pozycja siedząca) 4x10
- wyciskanie sztangi przed głową(pozycja siedząca) 4x10
- wyciskanie hantlami w pozycji siedzącej 4x10
- wyciskanie hantlami na boki na prostych rękach 4x10
- wyciskanie hantlami do przodu na prostych rękach 4x10

Proszę o wasze opinie i pomoc. Rok temu ćwiczyłem 6 miesięcy, teraz wróciłem z dużo bardziej ambitnymi planami, jest to mój 2 miesiąc ćwiczeń dołączam zdjęcie z moją posturą. Z góry dziękuję.

ps. Co do diety jest węglowodanowo-białkowa i unikam tłuszczu. Brzuch robię jak popadnie i proszę jeszcze o podanie ćwiczenia na najniższe mięśnie brzucha, których w ogóle u mnie nie widać -,

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Za dużo, stanowczo za dużo ćwiczeń i brak regeneracji Barki bardziej męczysz od pleców? Gdzie nogi!? Ten plan jest całkiem do wywalenia. Wklej ANKIETĘ, wklej też dietę oraz ciężary maksymalne podstawowych ćwiczeń(przysiad, martwy ciag, wyciskanie leżąc, wyciskanie stojąc) ciekaw jestem czy nie masz jakiś dysproporcji. Im więcej informacji tym łatwiej pomóc. Co do brzucha to zajmij się ABS II tam znajdziesz ćwiczenia zarówno na gorę jak i na dół tej partii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
z Barków 1 ćwiczenie mogę luźno odpuścić, nogi mam dosyć dobrze umięśnione grałem 6 lat w piłkę nożną, potem siatkówka, od 1 klasy podstawówki jakiś sport bez przerwy... Nie robię żadnych ćwiczeń obciążających mocno kręgosłup typu martwy ciąg i nie mam zamiaru... Klatkę i biceps robię raz w tygodniu, a teraz zacząłem 2x ponieważ jestem na odżywkach Kreatyna micronized 200 mesh
Hmb revolution i Anabolic BCAA System wszystko Trec... wiem że za wcześnie na to ale akurat tak się złożyło że nie musiałem kupować miałem od razu. Proszę w takim razie o zmianę planu. Śniadanie- Płatki owsiane/kukurydziane w szkole 4 kanapki(8kromek) z chleba razowego z serem, ok 15.30 ryż + mięsko, później jakiś jogurt... serek/twaróg i 20-21 kolacja jajecznica.

klatka 12x42.5 kg, 10x45kg, 8x47.5kg, 6x50kg.
4 ćwiczenia na partie dużo? tylko barki i klatka 5. z barków 1 śmiało mogę odpuścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
zapomniałem o dysproporcjach... obwód w pasie 76.5cm w biodrach 82cm... ;/ 13% tkanki tłuszczowej może to zredukować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Co zredukować
chcesz żebyśmy poprawili ten plan ?? to słuchaj się
Plan jest do dvpy!!
Dieta zresztą też a suple to sprzedaj komuś czytaj tematy podwieszone i wypełnij ankietę Plan ułóż FBW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka- jaka ?

Następny temat

Trening

WHEY premium