SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Masowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2683
Szukam Dobrego Treningu masowego...Pomóżcie!!!
Trenuje nieco ponad rok.obecnie przy wadze 77 kg..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6694
Może i moje komentarze są zbędne, ale próbuje ochronić kolesia przed bzdurami jaki Ty piszesz. I nie muszę mu dawać treningu, bo w necie jest tego full wystarcz poszukać, a jak komuś ciężko to trudno jego sprawa. A, że nie lubię jak ktoś udaje eksperta to inna sprawa i staram się z takimi ludźmi walczyć, jjednym z przykładów jesteś Ty, bo nawet swojej pseudo teorii nie umiesz obronić.

over & out

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
uloz jakis i daj do sprawdzenia

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
poczytaj o FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2683
Trening na 4 razy w tygodniu

Poniedziałek:Plecy i Przedramię
Podciąganie się na drążku 3xmax
Przyciąganie drążka do klatki4x 12 10 8 6
Przyciąganie wyciągu do brzucha4x 12 10 8 6
Wiosłowanie Hantlem 4x 12 10 8 6

Przedramię 3x nachwytem i 3x podchwytem sztanga od 25 do 30 powtórzeń

Wtorek:Barki i biceps:
Wyciskanie hantli 4x 12 10 8 6
unoszenie bokiem 4x 12 10 8 6
unoszenie sztangi do brody 4x 12 10 8 6
I przyciąganie linki na tyły barków z wyciągu 4x 12 10 8 6

Sztanga prosta 3x 10 10 8
Młotki hantlami 3x 10 8 6
Hantel na modlitewniku 3x 12 10 8


Czwartek:Klatka i Triceps
Ławka prosta 4x 12 10 8 6
Ławka skos tak samo
Rozpietki tez tak samo

Wyciag 3x 12 10 8
Francuskie do czola 3x 12 10 8
Francuskie sztanga Hantlem....Siedze i unosze hantel z tylu zaglowa



Piatek:
Nogi Przedramie
Przedrami8e tak samo jak w poniedzialek

Ugiecia 12 10 8 6
Przysiad 12 10 8 6
Ugiecia12 10 8 6
Suwnica 12 10 8 6




Zawsze mi treningi rozpisywal trener ale teraz musze sam to zrobic wiec napewno bedzie duzo bledow...Na barka pewnie za duzo?? Czekam na odpowiedz panowie...z Gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2683
a brzucha nie mam w treningu ale robie raz,dwa w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2683
Sztanga prosta w bicepsie to 3x 12 10 8
Zle napisalem sory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1069
Sam go stworz,na podstawie własnych odczuc,narzucane przez inna osobe cwiczenia moga okazac sie nie skuteczne dla Ciebie,wiec powybieraj te ktore sa dla Ciebie najbardziej skuteczne na poszczegolna partie i sprobuj cos sklepac ewentualne poprawki mozna wprowadzic wzgledem zlej kolejnosci wykonywania lub polaczenia z inna partia.Twoje cialo powinno byc twoim trenerem, i nie czytaj za duzo bo to cie zgubi ''nie wyszukuj cudow nie widow na kiju''Tutaj na forum panuje haos, kazdy dodaje cos od siebie i powstaje jedna wielka dziura i dlatego miedzy innymi zgupiales i nie potrafisz ulozyc treningu,bo po roku cwiczen powinnienes juz samemu wiedziec.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2683
francuskie Hantlem tez 12 10 8 i trzymam hantel oburacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
wzbogac ttrening plecow o sciaganie drazka do karku no a barki to zmniejsz liczbe serii do 12

do wszystkiego mozna dojsc bez koksow !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 180
Hmm szukasz dobrego treningu powiadasz. Ja osobiście polecam treningm, który stosowałem na początku mojej przygody z siłownia.
Ponidziałek: klatka + przedramienia
Wtorek: wolne
Środa: Biceps + Triceps
Czwartek: Barki + Plecy
Piątek: wolne
Do tego jeżeli chodzi o brzuch to ja osobiście polecam robienie ABS w domu wieczorami co drugi dzień. Co do treningu na nogi to osobiście ja go nie robiłem bo dużo biegałem i pływałem, chodź czasami go dorzucałem do jakigoś treningu jak zostało czasu lub robiłem w dzień wolny czyli np. wtorek, piątek lub sobote.
Ćwiczenia na każda partie mięśni znajdziesz na forum z łatwościa wiec nie bede tu wymieniał moich tym bardziej ze każdy ma jakieś swoje ulubione. Jeszcze dodam tylko, że do tego zaczynasz cięzarymi dosyć duzymi a z kazda kolejna seria zwiekszasz ciezar, a zmniejszasz ilosc powtorzen. Jezeli masz kase dokup do tego gainera + kreatyne no i oczywiscie dobra dieta bo nie zdobedziesz masy bez diety. Na własnym przykladzie moge Ci powiedzieć ze przy takim treningu, dobrej diecie, kreatynie i gainerze dobiłem 13 kg w ciagu niecalych 3 miesiecy. Moim zdaniem jest to dosyć dobry wynik bez jakis lepszych odżywek.

... Na zawsze zielono-czarna armia zbawienia.

Stalówka ZKS na zawsze dobra marka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 613 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11615
A jak trenowales ostatnio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do sprawdzenia trening pod kątem celów

Następny temat

Trening 5 razy w tygodniu

WHEY premium