SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 350
Cześć niedawno korzystając z pewnej książki postanowiłem zrobić sobie trening teraz prosiłbym was czy moglibyście go ocenić ? Co dodać co ma zniknąć ?
pompki pełne 1 seria 8 pow.
pełne przysiady 1 seria 8 pow.
syzyfki 1 seria 8 pow.
podciąganie do pionu 1 seria 10 pow.
wznosy kolan na leżąco 1 seria 10 pow.
mostek krótki 1 seria 10 pow.
Z czasem gdy będzie szło łatwiej będę zwiększał do 2 serii i więcej powtórzeń, starałem dostować to do moich możliwości., mam 14 lat.
PS: Korzystałem z książki "Skazany Na Trening"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
A jaki jest cel treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 350
Chciałbym poprawić ogólny wygląd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
wiesz co jedna seria to troche za mało na twoim miejscu robił bym ćwiczenia po trzy serie. Podciąganie do pionu co to za ćwiczenie? Chodzi ci o podciaganie na drążku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
skazanego sobie daruj. 5 serii będzie wystarczająco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 350
Ok a więc mogłoby być 3 serie po 15 pow. ? Te podciąganie do pionu polega na przyciągnieciu się do ściany na prostych rękach. Posiadam drążek lecz za cięzko mi leci na nim. Niby te ćwiczenie ma mi pomóc, żeby było łatwiej. Coś dodać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nażreć sie do pelna czy podjadac? "cheat meals" a redukcja.

Następny temat

Długość gryfu dla kobiety 160 cm ( w kapciach )

WHEY premium