SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
Witam wszystkich.Potrzebuje jakiegoś treningu dla mnie.Mam 14lat 55kg i ok170cm wzrostu.Prosił bym was o jakiś trening na siłe najlepiej jakąś sztuke walki możliwie bez żadnych odrzywek.W zeszłym roku ćwiczyłem rok kick-boxing w wakacje zamierzam jeszcze raz tam pujść ale terza potrzebuje treningu na siełe.Jak ktoś trenuje jakiś boks,kick-boxing albo coś w tym stylu to prosił bym o jakiś trening.Wszystkim pomocnym jestem z góry wdzięczny.

LOL

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5857
Nie ten dział, w dziale z sw sa opisane trening siłowe pod kątem treningow sw...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
A nie mogli byście doradzić na tym dziale.I mi chodzi o trening coś takego jak trening USA Army ja to miałem ale po angielsku jak by ktoś miał po polsku to bym bardzo prosił o link.To jest taki podręcznik technik uderzania i codzienny trening siłowo-wytrzymałościowy.Bardzo bym prosił o podręcznik coś w tym stylu.

LOL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z Hantlami dla Początkującego

Następny temat

Pomoc w treningu

WHEY premium