SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Grasik z działu Suplementacja.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy przez pół roku systematycznego treningu,trenując co 2 dni i po 2 godziny dziennie, będe "jakoś" wyglądał. Mam diete i wspomagam jął Whein-Gainer czy to wystarczy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
2 godziny zdecydowanie za duzo max to 75-90 min z rozgrzewka jezeli idzie od treninng silowy. Jezeli bedziesz sumiennie cwiczyl, jadl pozadnie i odpoczywal to na 100% do wakacji wypracujesz jako taka sylwetke Zacznij jeszcze stale wspomagac sie Carbo oraz ew. bialko jak masz braki w diecie.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2152
Jak bierzesz białko to bierz 2 g na kilogram ciała np:ważysz 60kg to jedz 120g białka dziennie.
Powinno wystarczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka ja cwiczylem przez 7 miesiecy zupelnie na sucho, bez zadnych koksow i bez diety( jadlem to co bylo w lodowce :D) osobiscie nie zauwazylem efektow ale moi znajomi stwierdzili ze urosla mi klatka. Wiec napewno cos ci urosnie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 531
napewno ci cos da wszystko co bedziesz robic nie pujdzie na marne

WOOZAP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3446
siemano
ja ćweiczyłem przez 5 miechów i jak narazie jestem zadowolony wszycy zauważają efekty a i na plaży nie będe sie wstydził już zdjąć koszulki

TAKŻE NIE PRZEJMUJ SIE I ĆWICZ TYLKO SIE NIE Op*****LAJ..........

POZDRO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
pierwsze pół roku to największe moim zdaniem przyrosty. Ćwicz systematycznie ale nie za dużo i nie za mało a bedziesz dobrze wyglądał.

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING OGÓLNOROZWOJOWY

Następny temat

Troche dziwne pytanie...

WHEY premium