SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenbolone-jak uniknąć skutków ubocznych

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 62 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1986
Ostatnio usłyszałem ciekawą teorię od lekarza w temacie kaszlu trenowego. Jego zdaniem pojawia się on najczęściej na trenie ze względu na to, że w trenie jest największe stężenie alkoholu benzylowego ze wszystkich SAA. Nie wiem ile w tym prawdy ale teoretycznie ma to sens. Po innych też można dostać kaszlu ale jednak znacznie rzadziej...
1

Dalej nie masz jakości jak czołowi kulturyści ze względu na dojrzałość, doświadczenie i czas. I jeszcze dlatego, że jesteś biedny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
pysk4ty
Ostatnio usłyszałem ciekawą teorię od lekarza w temacie kaszlu trenowego. Jego zdaniem pojawia się on najczęściej na trenie ze względu na to, że w trenie jest największe stężenie alkoholu benzylowego ze wszystkich SAA. Nie wiem ile w tym prawdy ale teoretycznie ma to sens. Po innych też można dostać kaszlu ale jednak znacznie rzadziej...


To powiedz lekarzowi żeby się puknął w cymbał :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Lekarz wie co mówi %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3707 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39250
A skad lekarz mialby to wiedziec skoro tren nie jest nawet lekiem. Zadna firma farm. tego nie produkuje.
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364840 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670229
Oczywiście że to bzdura ja pierwszy cykl z trenem gotowancem długim zero kaszlu,drugi cykl ze 4 tyg to samo juz sobie wmówiłem że mnie to nie spotka i pewnego razu tak mnie przydusiło że hej
Poza trenem na npp sporo ludzi ma podobne objawy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 55 Wiek 52 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12587
To chyba zależy jak się trafi w mięśniu bliżej żyły i za szybko idzie do krwi, to wtedy kaszel nawet po teściu może złapać
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4711
Ci lekarze to ja czasem nie wiem skąd oni się biorą, ale poziom medycyny w Polandii jest naprawdę żenujący - chociaż bez porównania do praktyków starożytnej medycyny indyjskiej w UK - "Paracetamol, sir" - chociaż nie, Ci się nawet z szacunkiem nie zwracają, bo myślą, że faktycznie coś wiedzą. Dlatego już wole naciągających ciapusów z infolinii.

Co do kaszlu na trenie - zależy, kumpla dusiło po każdym strzale, mnie aby dwa razy zaswędziało gardło. Wątpie, żeby to miało przełożenie na inne środki, bo mało kto zgłasza coś podobnego po czymś innym niż trenie. Więc jakaś specyfika tutaj musi być
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2234 Napisanych postów 12664 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170891
Mam jeszcze w domu trena hexe ze starego BM, ale czy tam faktycznie jest hexa to uj wie, sam producent pewno niekoniecznie był świadom co tam jest ;D
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364840 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670229
No wlasnie hexa ,można by się złożyć i przebadać jakas dostępna na rynku
Ale jeśli cena jest rzeczywiście razy 4 jak ace to nie ma co się oszukiwać że ktoś dokłada do tego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69271
Może nie 4razy....ale 2.5 napewno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ponowny odblok?

Następny temat

Czy moge pociagnac jeszcze cykl do konca sierpna.

WHEY premium