SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy moge pociagnac jeszcze cykl do konca sierpna.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8339
1. WIEK: 44
2. WAGA: 95
3. WZROST: 191
4. WYMIARY:
-biceps: 45
-klatka: 120
-udo: 59
-talia: 92
5. STAŻ NA SIŁOWNI: wczesniej 8 lat ,aktualnie okolo rok
6. DIETA:
-białko: 2-2.5g
-węglowodany: reszta
-tłuszcz: 1-1.2g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:za mlody klasyczne metka,omka,teska.
8. TRENING: klasyczny Split 4xweek+ cardio 20 min po.
9. CEL CYKLU: lekki plus kaloryczny(lean mass)
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Akualnie od grudnia 2020 Test C na ta chwile 150mg e3d i Deka od konca lutego na ta chwile dawka 300mg e6d,MK 677 30mg od 2 tygodni
11. POZIOM BF%: 15% (tak pokazuje Tanita)
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: raczej zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: lysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2053
16. WYNIKI SIŁOWE: Nie robie maxow ze wzgledu na wiek,za mlodu sila potezna,piersze dwa cwiczenia z dwojka z przodu.
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Witam.
Podczas zjazdu na wakacje do PL zrobilem dzisiaj badania hormonow,lipidy i krwi.
Chcialbym pociagnac jeszcze deke do konca sierpnia i potem wejde na mostek same Cypio 200mg e6d .
Samopoczucie ostatnio srednio,skoczylo mi tetno spoczynkowe do 80+ ostatnio po dodaniu MK i zwiekszeniu deki o 100mg e6d z 200mg do 300mg.
Mam problem z zatokami ostatio i to tez w sumie moze rzutowac.
Takze za porada Lodzianina dorzucilem zdrowe tluszcze(olej lniany 10ml ed) i inne(omega 3 -4 g dziennie) ale HDL stoi na 32 od pol roku .Reszta lipidow znaczna poprawa.
Zbijac E2 ? Ile dac exe przez 2 tyg do nastepnego badania?
Jak wygladaja moje wyniki krwi? Bardzo rozjechane czy jeszcze akceptowalne?

Dzieki za rady.









Zmieniony przez - Jaco1977 w dniu 2021-08-03 18:12:16

Zmieniony przez - Jaco1977 w dniu 2021-08-03 19:40:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8339
Mam jeszcze jedno opakowanie MK nieotwarte wiec moze jeszcze sprobuje w niedalekiej przyszlosci ale samopoczucie mam o niebo lepsze na ta chwile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Wyniki do przyjęcia,dokończ cykl I odsapniesz
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Jeżeli nie masz żadnych skutków ubocznych ze strony E2 to nie ma sensu zbijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8339
Nigdy nie mialem,a w 90’ latach bez badan to estro bylo pewnie w kosmosie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Pewnie tak ja leciałem 500 gr enana co 2 dni bez żadnych ia gdzieś ok 2000 roku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8339
No ja 750 omki co 3 dni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8339
Od jakiegos czasu,mniejwiecej jak podbilem deke do 300mg e6d i dorzucilem MK 677 to jestem masakrycznie ociezaly,spac mi sie chce ciagle i ogolnie czuje sie zmeczony.Prolka w normie i estro lekko ponad norme(staram sie trzymac tak bo lepiej sie czuje na masie).
Czy deka badz MK 677 moze tam zmulic,mial ktos podobnie?


Zmieniony przez - Jaco1977 w dniu 2021-08-15 18:38:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
MK lubi mulić niektórych, jak bierzesz rano spróbuj na noc.

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8339
No wlasnie zmienilem z rana na noc 2 tygodnie temu i w sumie bez zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8339
Witam.Dzisiaj zrobilem badania tarczycy przy okazji hormonow i TSH jest w dolnych widelkach.Czy to moze byc przyczyna slabego samopoczucia,ociezalosci i ospalosci?
Prolaktyna czy estro tak podniesione mialem nieraz i samopoczucie bylo normalne.Polecial juz cabaser na zbicie prolki.
Czy ten poziom TSH jezt akceptowalny? Wiem ze jest w normie ;) ale czy moze miec wplyw na samopoczucie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 105 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6283
Nie, zmęczenie i ospałość masz przy podwyższonym TSH, a Ty idziesz w stronę nadczynności- (upraszczając) do drgawek, wysokiej temperatury i pobudzenia i ogólnie przyśpieszonego metabolizmu.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenbolone-jak uniknąć skutków ubocznych

Następny temat

Pierwszy cykl dziwny organizm

WHEY premium