SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl prop - swędzące suty, ale nie do końca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Temat tego typu, że odczuwam dzisiaj swędzenie po 4 tyg. propa.
Ale, no właśnie nie dokładnie sutków, tylko ich okolic, a raczej górnej części klatki piersiowej przy obojczyku.
Reagować jakoś ?

Wogóle od ok. 3 tyg. mam widoczne mocniejsze ukrwienie górnej cześci klatki przechodzące oż do szyi. I może to powoduje u mnie efekt swędzenia.

Same suty centralnie w sobie, nie swędzą mnie.

O co kaman ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
rekin chciales przyszpanowac czyms mądrym i błyskotliwym ale ci nie wyszlo, wiec odpusc temat. nie brnij dalej

sąsiad poczekaj z ta nolva. jesli nie jestes bardoz podatny na gino to po propie nie powinno bys problemów z gino. poza tym ciebie nie swedza same suty tylko cos wyzej. poczekaj z ta nolva. nie ma co sie faszerowac jesli sie nei ma pewnosci. obserwuj. a co do postepów. skoro piszesz ze udo idzie a np bicek nie. to problem prawdopodobnie lezy treningu. no albo genetyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8274
jak nie suty to gino to nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No właśnie nie suty.
Obszar nad nimi i przymostkowy.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 391 Wiek 69 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
Hehee Rosniesz stary,poprostu goja sie mikro zniszczenia potreningowe miesni,na koksie tak sie odczuwa regeneracje,bez koksu bylby to zayyyyyebityy zakwas.jak suty nie swedza,nie czuc guzkow,to jest ok.mam tak samo jak jestem ON.budze sie i klata mnie swedzi 1sza mysl Jeppane GINO przykladam palca w swedzace miejsce i co.w hooyy od suta,wiec co? (tylko szejka spije )ide spac dalej bo rosne hehhe.
bedzie git mecz klate dalej.

Nadmiar odpoczynku nigdy nie doprowadził nikogo do śmierci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No właśnie wczoraj mnie wielce olśniło, że nie mam zakwasów !
Owszem np. wchodząc po schodach czuję nogi na drugi dzień, ale nie mam zakwasów.
Pompa w udach trzyma mi się już 3 dzień.
Klatka swędzi.
A wogóle to jakoś dziwnie mi te postępy idą.
Bo np. niesamowity postęp jest w przysiadach (+obwód uda).
To samo dotyczy barków, ale np. bicepsy nadal siłowo na tym samym poziomie (wymiaru nie znam-ale ciut je napompowało).
Czuję, że ten cykl będzie pod hasłem: przysiady i budujemy uda.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2929
co zrobić jak suty może i nie swędzą ale mają lekkie guzki ?? widoczne to jest w minimalnym stopniu trochę większe sutki ale guzki czuć pod spodem.. myślicie ze można to jakoś zniwelować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 391 Wiek 69 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
mozna tamoxfienem lub nolvadexem.rozpisz swoj cykl wypelnij ankiete i jakis expert ci pomoze.

Nadmiar odpoczynku nigdy nie doprowadził nikogo do śmierci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"mozna tamoxfienem lub nolvadexem"
a jaka różnica między jednym a drugim??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 391 Wiek 69 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
jakby nie bylo roznicy to by sie ludzie dupami calowali,np. roznica jest w nazwie(jak ktos nie wie co jest na gino,to dla niego roznica jest zayyybista) tacy specjalisci jak ten wyzej nie pomoga ci Niewitka. proponuje ban dla specjalisty hehehee

Nadmiar odpoczynku nigdy nie doprowadził nikogo do śmierci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
rekin ale ty *******isz ze az oczy bola... jak sie zblazniles to chociaz przyznaj sie do bledu a nie sie wymadrzasz bez sensu

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Tak sobie czytam i czytam i od wczoraj zacząłem dużo o tym myśleć. Pewnie sobie wkręciłem, ale teraz mam wrażenie, że i koło sutów mnie zaczyna swędzić.

Ile Nolvy do Propa w razie czego ?
I kiedy ? Wieczorem ? Po posiłku ?
Bo nie chciałbym jednak być jak matka karmiąca

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

roztwor wodny vs roztwor olejowy

Następny temat

cykl

WHEY premium