SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenbolone-jak uniknąć skutków ubocznych

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16139 Napisanych postów 18076 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196530
Trenu nie biłem ale znajomi chwalili iberogast na flaki...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94835 Napisanych postów 364842 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670233
kosta83
Trenu nie biłem ale znajomi chwalili iberogast na flaki...


O właśnie całkowicie o nim zapomniałem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 62 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1986
Iberogast - Bardzo dobre krople, jak coś mi siada to w moment pomaga, dokładam do tego zwykłe krople miętowe mieszam z wodą, pół godziny i bajka
2

Dalej nie masz jakości jak czołowi kulturyści ze względu na dojrzałość, doświadczenie i czas. I jeszcze dlatego, że jesteś biedny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Jeszcze jedna wazna kwestia, to taka zeby zminimalizowac skutki trenu ale powyzej 5-6 cykli z jego uzyciem bo przez pierwszych kilka cykli z trenem rzadko kto ma problemy jelitowo-zoladkowe.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 55 Wiek 52 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12587
Ja tylko tren a trzy cykle: tren/prop, tren/npp/prop i tren/npp/master/prop, zawsze schodzę o połowę z teścia to raz, libido i tak mam kosmiczne, ale agresja prawie zupełnie ustępuje, z dodatków tylko Colon C oraz probiotyk, omega3, gaba, na głowę i koncentracje biorę lecytynę, i ze dwie osłonki na wątrobę, na spanie melatoninę, wszystko jest ok wtedy tylko pocenie w nocy jest najgorsze.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Pocenie na trenie to jeszcze jest do ogarniecia ale na dnp to juz ciezko.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4711
Jak pocenie na trenie przeszkadza, to blant. I nie tylko mi pomaga - na US reddicie te same opinie krążą.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 62 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1986
Używał ktoś z Was trena na cyklu masowym? Mam na myśli kombinacje typu:
1. Tren ace + test
2. Tren ace + test + meta
3. Tren ace + test + npp
4. Tren ace + test + wino



Zmieniony przez - pysk4ty w dniu 2021-08-07 22:30:13

Dalej nie masz jakości jak czołowi kulturyści ze względu na dojrzałość, doświadczenie i czas. I jeszcze dlatego, że jesteś biedny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69271
Opcja nr 2. Bo tren do przyrostu i najlepiej reaguje z wyższym estro.
Jak jesteś wmiare " suchy" to możesz oczekiwać fajnych przyrostów i zwiększenia masy.
A jak jesteś " grubaskiem" to tren zbije wodę i zejdzie trochę smalcu i szkoda środka przy słabej sykwetce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94835 Napisanych postów 364842 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670233
pysk4ty Używał ktoś z Was trena na cyklu masowym? Mam na myśli kombinacje typu:
1. Tren ace + test
2. Tren ace + test + meta
3. Tren ace + test + npp
4. Tren ace + test + wino


Każde z tych połączeń ma swoje profity
Jeśli miał bym masować i cykl dość długi to postawił bym na długie estry u mnie fajnie się sprawdzało tren e test E/C deka pilnowanie prl I cykl lecial kilka miesięcy ,tutaj można by nawet wpleść metke jakoś cyklicznie

Bo cykl prop/tren a/winko o tak mocne tyranię lipidow to combo raczej bod wycinkę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ponowny odblok?

Następny temat

Czy moge pociagnac jeszcze cykl do konca sierpna.

WHEY premium