SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - AAKG HardCore

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165379

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
A jak mieliście z ogólną energią a treningu? Czy jej poziom jest porównywalny np. z tym co jest po Shocku lub innym stacku przedtreningowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
dzisiaj prierwszy raz sprobowalem aakg na wstepie dodam ze dzisiaj mialem pierwszy trening po chorobie 2 tyg jechalem na antybiotykach :( podchodzilem sceptycznie do tego srodka i tu moje zdziwnie totalna pompa duzo wiecej energi i wytrzymalosci i to po pierwszej dawce juz sie nie umiem doczekac co bedzie za dni pare hehe

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7461
Ile brałeś tabletek i ile ważysz?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
93 kg waze wziolem 4 kapsulki przed treningiem i 4 po ogolnie to nigdy nie biore wiecej jak przewiduje producent

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
w dni nie treningowe tez braliscie ;) ?

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
niewiem jakie wy mieliscie efekty panowie po tym.. ja nie moglem skonczyc treningu bicka i trica, przed treningiem 38.5 po treningu mialem 41 cm.. dla mnie Bomba wzialem dzisiaj pierwszy raz 3 tabsy.. i juz pierwszego dnia widac efekty.. Polecam :) .. bralem HP, Nitrobolon, XPanda, ale przy zadnym nie mialem takiej pompy :) pozdro

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4358
naprawde dobra pompa, stosowałem też z nitroII i rewelacja, sam suplement daje dobrą pompe, wyniki siłowe i masy mięśniowej też w góre, polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19101
ja biore 6kaps przed treningiem i nic chyba musze zwiekszyc do 8

Zmieniony przez - Kosiak07 w dniu 2008-04-30 11:42:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1659
mam 18 lat, staż 1,5 roku, jestem ektomorfikiem, waże 75kg przy wzroście 181cm. Na ławeczce wyciskam koło 85kg. Trenowalem przez ten czas nie stosując suplementów. I mam pytanie chciałbym się dowiedzieć na temat odżywek konkretnie czy móglbym sobie zaaplikować moonohydrate kreatyne Olimp Labs + odżywki węglowo białkowe Gainera + AAKG MEGA HARDCORE TRECA(nie smiać sie że przytaczam cala nazwe) na zmiane z Nitrobolem Treca plus odżywki weglowodanowo białkowe Gainera albo WPC OSTROWIA + AAKG ... no jeszcze kwasy 3 omega no i jeszcze jakiś antykatabolik by sie sprzydal proszę o rzetelną odpowiedz a nie w stylu jest wyszukiwarka albo masz za mały staż albo coś w tym stylu proszę możecie mi poradzić jakieś inne odżywki zależy mi na masie mięsniowej z góry dzięki. wiem że napisałem tak chaotycznie ale chodzi mi poprostu o cykl odżywkowy na mase prosilbym tych najbardziej doswiadczonych o udzielenie rzetelnej odpowiedz przytoczenie jakis konkretnych sprawdzonych skutecznych odżywek wiem że dużo wymagam ale mam nadzieje ze mam doczynienia z doświadczonymi ludzmi którzy rozwieją wszelkie moje wątpliwości. proszę o szybką odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
Ja biorę 8 kapsów przed treningiem i nic nie czuje ;( Brać wiecej????
Co do wypowiedzi up To.. Kup sobie jakiś stack kreatynowy typu cell pump+gainerek+pobudzacz twój staż jest odpowiedni ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - CM3

Następny temat

Trec - Nitrobolon Energizer

WHEY premium