SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - AAKG HardCore

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165378

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 292
drugi tydzień na nim jade, praktycznie non-stop jestem spompowany, na treningu podczas dużego wysiłku dostaję dodatkowej energii.

motywacja, motywacja i jeszcze raz suple:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13867
na mnie bardzo zle zadzialalo!!
pierwsze podejscie trwalo 2 dni -bol glowy,nudnosci,ogolne oslabienie -samopoczucie jak podczas grypy zoladkowejalo zatrucia wiec dalem sobie spokoj...

Dodam ze takie same objawy mialem po NITRIX BSN ale najdziwniejsze jest to, ze probowalem juz NANO VAPOR,NO -EXPLODE,WHITE FLOOD,WHITE BLOOD i SHOCK THERAPY i wszystko bylo ok...
mial ktos podobne objawy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3979
Ja właśnie jestem w polowie cyklu na aakg. przy dobrej diecie są bardzo dobre efekty. szczególnie siła. na ławce wyciskam więcej niż sobie to wyobrażałem przed cyklem. a pompa to masakryczna rozwala jak po sterydzie. jestem bardzo zadowolony.rodzice mysleli ze rece zlamalem takie mialem napuchniete:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1083
Na każdego działa mniej czy więcej , tylko trzeba znalezć "złoty środek". Zależy od wagi i też stażu i doświadczenia . Po jednej puszce 180tab. nie jest możliwe sprawdzenie prawidłowej dawki.Po dłuższym stosowaniu nawet mniejszych t.z.normalnych dawek widać efekty . Kto chce pompy na treningu oczywiście musi brać tego więcej tylko bez przesady bo poćwiczyć przecież też trzeba ,a nie machnąć pare razy hantlem i zakończyć trening bo pompa przeszkadza .Polecam osobiście , bardzo dobry suplement.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 647
biore to pierwszy raz z GlycerGrow..hmmm brałem wcześniej kiedyś nitrobolon, potem plasmejest..po plazmie myślałem ze to już mega pompa..ale to co zrobiło aakg ze mną to szok..panowie łapa mi wywaliła z 47 na zimno do 49 po treningu..dla mnie 2 cm to potęga, to samo plecy albo barki, chłopy na siłce posadzili mnie o cykl na dece ha ha ha, zrobiłem sobie foto na pompie całego ciał..masakra.......po za tym utrzymuje się kilka godzin, ja łykam po 10 30 min przed treningiem..dla mnie bardzo dobry..polecam

Trenuj ponad ból...śmierć będzie Twoim jedynym ukojeniem !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 737
Stosowałem kiedyś odżywkę AAKG MEGA HARDCORE i byłem bardzo zadowolony.Połączyłem ją z CM3 i efekty były większe niż sobie wyobrażałem. Standardowa dawka była dla mnie troszeczkę za mała i dlatego stosowałem 4kap. rano i 8kap. przed treningiem.
Pompa i siła na treningu była niesamowita. Gorąco polecam

I'm not Human !!!!!!! I'm a Machine !!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 292
po 10 dniach stosowania tego suplementu i nawet po zwiększaniu dawek juz nie było takiego efektu ~pompy~ jak na początku

motywacja, motywacja i jeszcze raz suple:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Ja biore AAKG przed treningiem tylko w treningowe pompa bardzo dobra przy 4 kapsułkach.Dzisiaj wziełem 8 i za 20-25minut robie mega hardcore trening biców i przedramion
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
A ja mam pytanie biore przed treningiem 8 capsów to po treningu też brac 8 opłaca sie czy mniej ? A i jeszcze jedno jak pogryze tabletke to tak samo zadziała ? bo dzisiaj miałem lekki problem pierwszy raz połykałem i wiekszosc pogryzłem ale po treningu już w miare weszło

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1172
Można łączyć np. z Nitrobolonem2?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - CM3

Następny temat

Trec - Nitrobolon Energizer

WHEY premium