SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - AAKG HardCore

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165383

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1882
są specjalne maści przeciw rozstępom. skorzystaj z wyszukiwarki dużo było tematów o nich.

przestajesz grac - przestajesz przegrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
jest hardcore :D klepie to 4tyg z nitro energizer jest rozpierducha )))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 246
No spoko na pewno skorzystam. Dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
siemka wszytkim :)czy niewiecie jak nabrac masy miesniowej ??jakas dobra odzywka

Zmieniony przez - wojtek116 w dniu 2010-02-13 15:15:17

thx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4827
dieta

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6589
Pobudzenie jest, siła też trochę skacze. Biorę 7 kaps przed treningiem. Wypiłem dziś razem z kawą, ale całą energię spaliłem na tańczenie do jakiejś techniawy , pompa przyjemna, chociaż bez rewelacji. Jednak jak na tą cenę produkt przyzwoity, można polecić na pierwszy raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 162
Moglby mi ktos doradzic jak brac AAKG z nitro ener.? Bede wdzieczny za odpowiedz.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
jest jakas roznica jesli bedzie sie bralo tylko w DT ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
Są już mocniejsze odmiany AAKG, ale nie za tą cenę:) W Trecu to lubię, że produkt jest na każdą kieszeń i pompa już za 45zł może być Twoja:P Fajnie podtrzymuje pompę po treningu.

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2181
Mi jak sie łapa spompuje w poniedziałek to spada dopiero w czwartek :D Klepie okrutnie to aakg.

W DT biorę 4 capsy 30 min przed i po treningu.
W DNT 4 capsy rano na czczo.

SIŁA TO 50% SUKCESU!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - CM3

Następny temat

Trec - Nitrobolon Energizer

WHEY premium