SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - AAKG HardCore

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165381

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
no niestety trzeba grubo zwiekszac dawke zeby cos poczuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2338
co do Pana od cyklu odrzywkowego...na pierwszy cykl to jakis stack przedtreningowy, wybierz sobie, przeczytaj o smaku itd a jako masówka to zwykłe mono plus zarcie:) i bedzie ok wykorzystaj to ze nigdy wczesniej nie brałes a ładnie kpnie!

Ćwicz jak zwierze, zachowuj się jak człowiek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 952
Wsumie polecam ale od 12 kapsów zaczyna sie coś dziać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
podczas brania tego srodka zauwazylem dziwna rzecz trening robie ok 18-19godz i jak biore 4 przed i 4 po treningu kapsy to mam ogromne problemy pozniej ze snem conajmniej do 2-3 w nocy nie umiem zasnac zaczyna to mnie juz denerwowac zamiast pomagac to slabne z powodu braku snu wstaje niestety o 4.30 :(((

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19904
Osobiście nie polecam, według zaleceń producenta nic nie poczułem. 0 pompy 0 siły. Jednakże 2 kumpli kopało na treningach. Zależy od organizmu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 952
Właśnie skończyłem brać AAKG i powiem tylko tyle że dawki 4 przed i 4 po to sobie można odrazu podarować nietylko namnie niedziałały wogóle ale na moich znajomy także jak już ktoś myśli otym suplemencie to można sobie odrazu łyknąć 14-16 kapsułek przed i wtedy dopiero zaczyna pompować inaczej niema to większego sensu pozdro
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 452
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 952
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 452
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 952
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - CM3

Następny temat

Trec - Nitrobolon Energizer

WHEY premium