SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FA XTREME DETONATOR + Trec AAKG HardCore

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1008

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

typ budowy endomorfik, tendencja do łapania fatu

Wiek

23

Waga / wzrost

84/185

Staż treningowy

minimum 1,5roku

Stosowane już wcześniej suplementy

cm3, tcm olimpu, shock+storm

Stosowane wcześniej spalacze

dawno temu

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

nic

Przewidziane finanse na cykl

~200
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 219
Cześć wszystkim, zastanawiam się czy coś takiego miałoby sens? Połączenie
FA XTREME DETONATOR 850g + Trec AAKG HardCore minimum 240kaps. ??? Zależy mi przede wszystkim nie tyle na wynikach siłowych czy kondycyjnych co na dużej pompie utrzymującej się też po treningach. Wiem że niektórych może to śmieszyć ale uwielbiam taki stan gdy czuję jak mięśnie rozrywają skórę :P Bez tego uczucia popadam w rutynę na silowni i nie mam satysfakcji z treningów...

Kombinuję połączenie stacku kreat. ww. firmy ponieważ wg. mnie ma niezły skład i rozsądną cenę co do wagi, chciałbym brać wraz z jakimś noboosterem bo podobno aakg HC ładnie pompuje a przy tym nie kosztuje wiele:)

Dodam że miałem wcześniej cykle oparte np. o produkty takie jak cm3, olimpowskie TCM(które nie wiem czemu ale uwielbiam). Ostatnim (bo jakieś 3 miechy temu) był shock+storm ogólnie +/-ok, ale myślę że spodziewałem się po prostu za wiele.

aha mam 23 lata, ważę 84kg, 185cm wzrostu, ćwiczę 3-max 4 razy w tygodniu, staż około 1,5roku, z wyników siłowych znam tylko W.L. której nienawidzę i jest to 1x110kg

na suple chciałbym wydać ~200zł
(białeczko WPC UNS leży i czeka więc odpada, bcaa też niebawem zawita i zjem na fajrant cyklu)
Dieta jest najważniejsza i chciałbym ją także doprecyzować bo obecnie za bardzo sobie pozwalam:) Cykl chciałbym zacząć z dniem 2stycznia a na razie kompletuję wiedzę i suple:P
pozdr

nie sztuka jest zabic muche przednia szyba... ale boczna..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
pompy nie utrzymasz po treningowo niczym, wiec nie wiem czy twoj cel ma sens, aczkowliek suple OK

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebny spalacz

Następny temat

Cykl na mase do oceny

WHEY premium