SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - AAKG HardCore

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165380

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Ja biore 8 kapsow przed treningiem i elegancko czuje ten suplement. Fajnie pompuje i o to mi wlasnie chodzi kiedy siegam po aakg.
Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wczoraj zjadlem 4 kaps przed tr klatki to myslalem ze wybuchnie

mocna pompa, dobry produkt polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4466
dobrze klepie. jeżeli komuś chodzi tylko o pompe to spoko produkt 4/5 względem ceny do jakości. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66
Dobry suplement polecam,to byla moja pierwsza przygoda z tlenkiem azotu i na poczatku nie klepalo mnie wogole wiec zaczolem brac codziennie po 2 kapsy w ciagu dnia i 2 kapsy przed snem po tygodniu zaczelo mi wchodzic ,, pozniej tylko 4-6 kapsow przed treningiem, pompa bardzo pozytywna jezeli ktos chce tylko sam tlenek, wiadome sa rozne inne mocniejsze suple ale mi naprzyklad po suplach z dodatkiem kreatyn brzuch rosnie, pewnie przez retencje wody w organizmie. ogolnie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
średniej jakości produkt. Nie czułem aż takich efektów. Radziłbym dołożyc trochę kasy i kupić coś lepszego. Tak tylko moim skromnym zdaniem

" Nie ma lipy! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 603
Mój pierwszy NO booster i bardzo go polecam, świetnie się ćwiczy i świetna pompa, 4kapsy dają przyjemną pompę, a od 6+ zaczyna się robić naprawdę ostro :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
6+ ?????? kurde niezle. mozesz opisac co sie dzieje po takiej ilosci ?

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14465
Opłaca się brać to bez kreatyny ? Jakie są efekty wtedy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
mozna brac, ale po co? zwykle mono to zaden wydatek a duzy plus. ja bralem jak glupek bez mono bo chcialem zrobic od ostatniego cyklu dluzsza przerwe. zadzialalo na mnie tak: wrocilem w 4 tyg jadac na aakg do formy z przed choroby (dosc powaznie sie przeziebilem i nie moglem przez 2 tyg z powodu pracy na zewnatrz sie wyleczyc. Nie chodzilem na silke, nie bylem w stanie 3mac michy)

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14465
Nie chcę dużo przybrać na wadzę po tym aakg i mono, zależy mi na dobrej sylwetce ;) Będzie dobrze z mono i aakg +bcaa ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - CM3

Następny temat

Trec - Nitrobolon Energizer

WHEY premium