SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transformacja Małolaty 2014 - konsultacje!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Yhym, rozumiem
I tak do tego podchodziłam- jako do aerobów/wytrzymek w DNT. A że ludzi przychodzą różni (bo to ostatnio bardzo modne przecież) to szaleństw nie ma. Jednakże jestem w stanie zrezygnować z tego na czas konkursu (tylko niech mi się najpierw skończy karnet).

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dziewczyny w prowadzeniu was beda nam pomagaly Arphiel i Viki tak wiecjakby co to one decyduja czy cos w treningu czy diecie do zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
PO obejrzeniu kilku filmików widzę że sie pojawia zawsze ten sam problem. Więc jeszcze tu powiem generalnie
Goblet Squiat, za wysoko kończycie, macie zejśc tyłkiem do ziemi nogi szeroko wręcz łokcie wchodzą miedzy nogi jak siadać, tu granicą sa wasze pięty

I przy przysiadach i MC, laski nei tańczcie pod sztangą nie róbcie tych dziwnych wygięć biodrami do przodu, a już na pewno nie poprawiajcie się trzymając sztangę nie kręcicie biodrami, głowa ciałem, wstajecie i tyle czy normalnie jak wstajecie z krzesła wyginacie biodra w przód? na pewno nie, to samo z ciężarem wstajecie tylko do pozycji neutralnej!

Zmieniony przez - obliques w dniu 2014-03-21 20:05:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Rozumie sie szefowa:)

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jeszcze jedna globalna uwaga dotycząca filmików a dokładnie techniki wykonywania ćwiczeń.
Wiem, ze do filmiku usiłujecie być do bólu poprawne, ale nie na tym polega ćwiczenie to nie szydełkowanie gdzie majstrujemy mozolnie każde oczko, każdy etap ruchu to trening. Tu macie w czasie wykonywania ćwiczeń po pierwsze skupić sie i spiąć ciało, to, że ,nie wiem, uginanie na biceps nie oznacza ze macie siedzieć jak flak bo mięśnie brzucha nie pracują, albo ze prostując nogi kręcicie głowa na prawo i lewo oglądając sie na pięknych panów na siłowni.
Jest ćwiczenie ma być pełne skupienie na pracujących i pełne spięcie w czasie wykonywania>
Nie wychodźcie ruchem poza zakresy gdzie tracicie napięcie, w mięśniach, nie angażujcie w ruch nadmiernie stów np łopatek, to , że macie je wyciągnąć nie oznacza ze końcówka ruchu pochodzi tylko z łopatki i mięśni jej utrzymujących bo to się zawsze skończy kontuzją. Macie kończyć ruch wtedy gdy całe mięśnie wokół danego stawu są jeszcze zaangażowane w ruch.
Generalnie mam cały czas wrażenie ze bierzecie za małe ciężary bawicie sie niemi nie pracujecie z nimi, nie ma w waszych ruchach krztyny walki z ciężarem, zanudzicie się na śmierć tymi machaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja proszę o filmy z serii zasadniczych, zwłaszcza ostatnich z tymi ciężarami, które wpisujecie w wypiski.

Na co mi w ogóle film z serii rozgrzewkowych? Nie rozgrewką się cialo buduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A jak Martucca pisze "zasadniczych" ma na myśli, fakt, że chcemy oglądać waszą walkę z ciężarem, jak usiłujecie dobić ten jeszcze jeden ruch by zmieścić sie w zakresie, zobaczyć, że to wy ten ciężar wyciskacie przeciw siłom przyciągania a nie , że usiłujecie go złapać by nie odleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
a można dopuszczać do oszukanego, ostatniego powtórzenia?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
teoretycznie, tak, ale nie ma takiej potrzeby jeżli czujesz, ze np nei będziesz w stanie wykonac sama nastepnego ruchu wyciskania można zakończyć, owszem oszukane powtórzenia, albo tylko fazy negatywne sa elementem podnoszącym intensywność treningów, ale wierzcie mi nie sa one nam potrzebne w budowie mięśni jakich oczekujemy, większość z czystym sercem może oszukane zostawić "kulturystom"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
zbliżamy się do zmiany powtórzeń, więc zapytam o rzecz dosyć banalną, ale zmieniamy liczbę tylko tych powtórzeń, której są w zakresie 3x8-12? (czyli WL, wiosłowanie, arnoldki, przysiad, ściąganie drążka i RDL?)

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kobiece kształty

Następny temat

honcia poprawa sylwetki

WHEY premium