SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trójbój siłowy, reaktywacja od 7 strony

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Przepraszam za spam, ale wyczytałem że balowałeś na kortowiadzie i stąd moje pytanie czy studiujesz w OLN czy tylko byłeś na evencie :D
Pozdro!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Studieje obok Olsztyna, a dokladnie w Szczytnie, dlaczego pytasz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Wojtku moze w WSPOLu?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Na bezpieczenstwie wewnetrznym? Jak wrazenia na studiach, bo szczerze powiedziawszy to bylem bardzo blisko tego by tam studiowac (dostalem sie) lecz zawazyly wzgledy ze to dla mnie drugi koniec polski jednak

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
A ja pytam , ponieważ jestem z Olsztyna :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Tak, BW, wrazenia bardzo pozytywne. W tym roku koncze juz licencjat, kierunek jest ciekawy, ciekawi wykladowcy ( jakies 90% zajec mamy z mundurowymi), uczelnia bardzo bogato wyposazona. No i najwiekszy plus tej uczelni... sztanga trojbojowa ELEIKO na silowni


Visnioffy czesto bywam w Olsztynie, praktycznie co tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
No to może kiedyś jakiś trening razem:D? Byś mi podratował technikę:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
W sumie to czemu nie. Znasz jakas silownie gdzie mozna robic martwe ciagi i rzucac sztange ?? Do tego jeszcze zeby mozna bylo uzywac magnezji i zeby ciezaru bylo duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Iron Body, zapraszam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zostało 2 tygodnie treningu...

Następny temat

Trening do oceny Klata Barki

WHEY premium