SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomek-timi/W drodze po masę/Metoda HST/PODS. Str.11

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Jesus Mari chlopie powinies miec zakaz pisania na forum juz.
Przeciez jaki to ma znaczenie czy ty wypijesz mleko i czy ile pomodora zjadasz.To nie ma kompletnie zadnego znaczenia apropo Twoich treningow i ich wfwktow.
Zajmujesz sie bzdurami siedzac na forum zamiast cwiczyc.Zaprzatasz sobie glowe rzeczami zupelnie nieistotnymi !
To mniej wiecej tak jakbym sie zastanawial czy jak jutro bede wychozil do pracy to zaczac ubieranie kurtki od lwewgo czy prawego rekawa i jaki to bedzie mialo wplyw na to czy bede mial dobry humor czy nie

Jestem w stanie sie o kazda kase zalozyc ze jakbys nawet nie pil bialka to by zadnej roznicy nie bylo :)

Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2011-02-21 18:53:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Ok to ja już się nie pytam takich rzeczy ;D
A co do diety i treningu z wczoraj to wyglądało to tak:

Nogi
- przysiady ze sztangą 64kg
Wspięcia na palce w staniu 64 kg
Plecy
- wiosłowanie ze sztangą w opadzie 36kg
- podciąganie na drążku nachwytem szeroko
Klatka
- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 37kg
- Rozpiętki na lekkim skosie 2x 9kg
Barki
- Wyciskanie sztangi sprzed głowy 26kg
Biceps
- uginanie ramion stojąc ze sztangą podchwytem 18kg
Triceps
- francuskie wyciskanie sztangi leżąc 31kg

Dieta:

I
Chleb razowy 80g
2 Jajka
słonecznik/Orzechy 30g
II
Chleb razowy 100g
Pierś z kurczaka 100g
Oliwa 10g
Warzywa
III
Pierś z kurczaka 120g
Ryż 80g
Oliwa 10g
Warzywa
IV
Odżywka białkowa 35g
Mleko 150ml
Ryż 50g
V
Twaróg 200g
Orzechy/50g

Na nogi zrobiłem po 2 serie i wiosłowania też 2 serie. Na koniec każdego treningu oczywiście ćwiczę brzuch ale już nie metodą HST. Cały trening razem z rozgrzewką trwał ok 45 min. Jak na razie jestem zadowolony z treningów i czuję że mam więcej siły xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 719 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16783
Nogi wypadają dobrze jak na początkującego.

Lepiej pisz za każdym razem ilość powtórzeń, żeby przeglądający się nie pogubili.

Dobrze, że się mieścisz w tych 45min., ja mam niestety tendencje do przedłużania treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Ok to jeszcze te powtórzenia będę pisał ;D
No nogi to u mnie najlepiej rozwinięte partie mięśni. Nogi zresztą zawsze były moim atutem bo jak trenowałem piłkę nożną to miałem najmocniejsze uderzenie, a także na 1km też miałem bardzo dobre czasy. A nawet jak jeszcze nie trenowałem nóg to były u mnie już widoczne mięśnie ud.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 445
Przeglądam właśnie takie dzienniki dlatego,że startujemy z podobnej pozycji:)
Jeśli tak dokładnie trzymasz dietę obojętnie jak zbilansowaną to ja pełen podziwu jestem:) Ja się staram z tą michą ale średnio wychodzi;p
Nie mniej powodzenia i będę doglądać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
zmiany jak na razie to staram się w 100% tą dietę trzymać i nie jest najgorzej xD
Jedyny problem mam z jedzeniem śniadań bo rano to mi nie wchodzi za bardzo jedzenie bo w ogóle nie jestem głodny. To fajnie że będziesz zaglądał na mój dziennik i liczę na wsparcie od Ciebie ;D Ja także będę zaglądał na twój dziennik i myślę że razem będzie nam łatwiej nabrać w końcu tej masy ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 445
Tak tak,Śniadanka rano - moja zmora....
Ja nie wiem,cale zycie nie jadłem rano nic- praktycznie pierwszy posilek (1kanapka) w szkole po 12byl;p
Teraz dieta nakazuje mi o 6 rano zjesc jajecznice z 3 jajek (pomijam juz platki z mlekiem itd)- nie ukrywam nie jest łatwo a dolegliwosci żołądkowe to istna rzeźnia(przynajmniej ja mam taki problem), z tym że po 2 tyg powolutku organizm zaczął tolerować to jedzenie rano choć i tak ciężko jest.Teraz np mam ferie i posiłek pierwszy o 9 jem i to znów inna pora niż 6rano więc troche się boję powrotu do szkoły ale cóż żeby Róść trzeba jeść;p

Powiem ci może tak trochę ci motywacji dorzucę,u mnie mija 4 tygdzień trzymania diety i ćwiczeń( w poniedzialek bedzie pelny miesiąc) i żadna waga(choć ona pokazała mi róznice 62,2->64,9) żadne obwody( tu też znaczne zmiany a pas nawet zmalał;p ) żadna zmiana sylwetki w lustrze i rzadne niemieszczenie się w koszule nie dodało mi siły jak uznanie mojego dużo starszego brata słowami: " Jeszcze troche i ja zaczne ćwiczyć" . Niby nic ale skoro nawet on zauważył że coś się ruszyło i czuje respekt to naprawdę warto trzymać się diety i ćwiczeń i starać się choć troche czuć z tego przyjemność;p A z czasem sam zaczniesz zauważać poważne zmiany w sylwetce;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Wczorajsza dieta:

Chleb razowy 50g
2 Jajka
słonecznik 30g
II
Chleb razowy 100g
Pierś z kurczaka 100g
Oliwa 10g
Warzywa
III
Pierś z kurczaka 120g
Ryż 70g
Oliwa 10g
Warzywa
IV
Pierś z kurczaka 80g
Ryż 50g
V
Twaróg 200g
Orzechy 30g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Mam pytanie co do treningu. Czy mogę tak zrobić że będę ćwiczyć dzisiaj i jutro? Jest to jednorazowe bo w piątek po prostu mnie nie będzie przez cały dzień.

Co do twojego postu to mnie też na pewno trochę zmotywowałeś ;D
Najtrudniejszy jest pierwszy krok a później jakoś to idzie. Ja staram się jeść na razie 2 jajka rano ale nie jest łatwo.

Zmieniony przez - Tomek-timi w dniu 2011-02-23 16:33:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 445
Tez tak zaczynałem a powoli zwiększałem te dawki-w końcu się przyzwyczaisz na pewno;)
Wielu ludzi mówi ze nie mogło się przemóc do śniadań a dziś bez niego nie mogą wyjśc z domu no cóz ja sam czekam aż bedę mogł tak powiedzieć ,póki co bez sniadania nadal moge wyjsc z domu bez problemu;p ale próbuj wciskaj chocbyś miał do szkoły przez to nie isc;p
Powodzonka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aDman / "You're never beaten until you admit it."

Następny temat

Program treningow i odzywiania.

WHEY premium